پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

درباره ما

09196707410 کارشناس پروژه

 

شرکت چوبافرم از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه ی کلیه ی امور ساختمانی با تاکید بر ایجاد تعادل بین طراحی داخلی و سلیقه ی مخاطب شروع کرده و در سراسر ایران با بهترین کیفیت فعالیت می کند.

 

تبدیل رویای شما به واقعیت

چوبا فرم با تكيه بر اصول و مبانى مهندسى ، معمارى و تجربه تداعى گر ذهن و سليقه شما بوده و به روياهايتان واقعيت مى بخشد . هنر ما خلق طرح و زيبايى در رويا و انطباق آن با سلايق شماست و تخصص ما اجراى همان روياها در محيط و فضاى ساختمان است.

 

ضمانت کیفیت انجام کار

تعهد و تضمين صفر تا صد پروژه ها از طراحى و اجرا تا اتمام آن ، با توجه لازم به تمام كميت ها و ايجاد كيفيت مطلوب و برتر و دقت و سرعت در عمل، بدون هزينه هاى جانبى و هدر رفت هزينه و زمان، وجه تمايز و افتخار ماست.

 

زمینه های فعالیت

فعالیت شرکت معماری چوبا فرم در زمینه: انواع پارتیشن، کابینت، مبلمان ادارای ، دکوراسیون مغازه می باشد. همچنین چوبا فرم با شرکت کردن در نمایشگاه های تخصصی  بین المللی علاوه بر انتقال تکنولوژی با اکثر تولید کنندگان مطرح جهان نیز ارتباط دارد.

 

پروژه های انجام شده

بانک ها و اروگان های دولتی، دانشگاه های آزاد و دولتی مانند: دانشگاه تهران و دانشگاه داندانپزشکی شهید بهشتی ، دانشگاه امیر کبیر و دانشگاه آزاد یاسوج، دانشگاه آزاد خرم آباد و رودهن سایر موسسه های خصوصی و غیر خصوصی مانند: موسسه کوثر خاتم انبیا، موسسه شهید میثمی خاتم انبیا ، موسسه قرب الغدیر خاتم انبیا، موسسه مکین خاتم النبیا و سایر مراکز پزشکی و درمانی همانند: درمانگاه شهید فلاحی نزاجا ،درمانگاه شفا نزاجا کوی زینبیه، ستاد پایش سلامت ارتش نزاجا، وزارت بهداشت وسلامت، بیمارستان رسول اکرم، بیمارستان پیامبران، بیمارستان سینا گروه های صنعتی خودرو سازی مانند: ایران خودرو ،ایران خودرو دیزل ، مدیران خودرو ،  سایپا دیزل و شرکت های بیمه مانند: بیمه رازی ، بیمه البرز، بیمه پارسیان وزارت صنعت و معدن  وصدها شرکت خصوصی و نیمه خصوصی  وپروژهای مسکونی کابینت منزل و دکواسیون منزل فعالیت کرده و رضایت کامل مشتریان باعث افتخار ما میباشد .

نحو فرآیند  ثبت سفارش

نحوه ثبت سفارش و تولید پارتیشن به این صورت می باشد، که پس از تماس شما با کارگاه چوبا فرم کارشناس مربوطه در محل پروژه حاضر شده و پس از بازدید و مشاوره اقدام به اندازه گیری دقیق جهت تهیه نقشه نصب می نماید و پس از تایید نقشه و مدل و رنگ پارتیشن توسط مشتری اندازه ها جهت خرید ام دی اف به کارگاه ارايه میشود. پس از برش های ام دی اف به بخش های پی وی سی و سپس الیت کاری میشود و پس از تایید نقشه و مدل و رنگ پارتیشن توسط مشتری اندازه ها جهت خرید ام دی اف به کارگاه ارایه میشود.پس از برش های ام دی اف به بخش پی وی سی و سپس الیت کاری میشود و پس از مونتاژ اولیه به محل نصب ارسال میگردد.شیشه و کرکره از کارگاه های دیگر به محل نصب ارسال میگردند.معمولا فرآیند تولید و نصب پارتیشن با هر متراژی تا 12 روز کاری به طول می انجامد.از نظر این مجموعه که تولید کننده مستقیم پارتیشن اداری می باشد همواره سعی شده تا در نهایت ادب و احترام حقوق مصرف کننده رعایت شده و خریدار ازاین مجموعه راضی باشد.چون اعتقاد داریم مشتریان ما که به مجموعه ما اعتماد نموده اند بزرگترین سرمایه ما می باشند.

 

  

 

 

تماس بگیرید