پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

قیمت پارتیشن آلومینیومی - انواع پارتیشن آلومینیومی تک جداره و دو جداره

09196707410 کارشناس پروژه
پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینوم چیست؟ پارتیشن آلومینیومی از انواع پارتیشن اداری است این پارتیشن بسیار سبک بوده و هزینه ی آن نسبت به نوع های دیگر پارتیشن ارزان تر است. پارتیشن آلومینیومی برای استفاده در محیط‌های اداری بسیار پرطرفدار است و دلیل آن نیز به ویژگی‌های مرتبط با فلز   آلومینیوم مرتبط است.

چوبافرم
چوبافرم

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی چیست؟

پارتیشن آلومینیومی به معنای جدا سازی محیط و استفاده بهینه از فضا است. از طریق روش قسمت بندی فضای اطراف می توان یک فضای بزرگ را به قسمت های کوچکتر تقسیم کرد در نتیجه استفاده درست، اصولی و کاربردی تری می توان داشت. پارتیشن اداری آلومینیومی یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توان با استفاده از آن فضا را به بخش های قابل استفاده تقسیم و به بهترین شکل مدیریت نمود. به عنوان نمونه پارتیشن های شیشه ای و پارتیشن های ام دی اف از نوع پارتیشن های اداری هستند که می توان از آن ها در محیط های اداری استفاده نمود. در این پارتیشن علاوه بر ادارات در مکان های مختلفی از جمله کتاب خانه، رستوران، منزل و.... استفاده میشود. این پارتیشن به دو صورت فریم لس و فریم دار نصب میشوند و به دلیل سبک بودن آلومینیوم قابلیت جابه جایی بسیاری دارند

در این مقاله از وب سایت چوبافرم به ارائه توضیحاتی راجع به پارتیشن آلومینیومی، عوامل موثر در انتخاب بهترین نوع آن و هم چنین بررسی کامل این سبک از پارتیشن ها می‌پردازیم.

پارتیشن آلومینیومی

همان طور که میدانید استفاده از پارتیشن باعث زیبایی در محیط و اداره ی شما میشود. پارتیشن انواع مختلفی دارد که یکی از بهترین نوع های پارتیشن، پارتیشن آلومینیوم است که این پارتیشن بسیار سبک است و به دلیل هزینه ی کم تر نسبت به دیگر پارتیشن ها محبوبیت زیادی دارد در این پارتیشن میتوان از پرده های کرکره ای و شبشه های مات، رنگی و... برای زیبایی بیشتر استفاده کرد. شرکت چوبا فرم یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه ی طراحی و تولید پارتیشن آلومینیوم است که شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

پارتیشن اداری آلومینیومی

پارتیشن اداری آلومینیومی- چوبافرم

انتخاب پارتیشن اداری آلومینیومی، یکی از هوشمندانه ترین راه حل ها برای جدا سازی فضا است و پارتیشن با چارچوب های آلومینیومی در رده پارتیشن های پیشرفته قرار دارد. علاوه بر اینکه سبک طراحی این نوع از پارتیشن ها که بسیار ویژه و متفاوت است و لازم است توسط افراد ماهر و حرفه ای طراحی شود، نصب و اجرای سریع و آسانی نیز دارد. 
پارتیشن‌ های آلومینیومی را معمولا با جداره ام دی اف یا شیشه طراحی می کنند و با توجه به این امر که از فلز آلومینیوم در پروسه ساخت آن استفاده می شود، در برابر ضربه، رطوبت و تغییر فضا بسیار مقاوم است. 

10 مزیت استفاده از پارتیشن اداری آلومینیومی 

 1. هزینه کم و مقرون به صرفه

 2. کاربرد پارتیشن اداری از نظر تقسیم فضا

 3. در صورت نیاز فضایی آرام و خلوت برای محیط اداری ایجاد میکند

 4. استفاده بهینه از محیط اداری

 5. امکان اعمال آنچه که کارفرما از نظر طراحی، چیدمان و تقسیم بندی فضا ترجیح می دهد

 6. افزایش ایمنی فضای اداری

 7. محیط از گرما عایق میشود

 8. با محصور کردن فضای هر یک از کارکنان از خطرات بیماری های عفونی جلوگیری میکند

 9. نصب و جابجایی آسان

 10. ایجاد ظاهری راحت و لذت بخش برای کارمندان و مشتریان در محیط اداری

مشخصات پارتیشن های آلومینیومی

 • امکان نصب درب های شیشه‌ای، تمام چوب و ترکیبی وجود دارد بدون هیچگونه محدودیتی در ارتفاع.

 • امکان اجرای طرحها و آرمهای مختلف به طور سند بلاست وجود داشته و دلیل آن به کار بستن شیشه در پانلهای میانی می‌باشد.

 • پانلهای اصلی پارتیشن اداری به صورت فریم روکار می‌باشد.

 • یونیتهای این نوع از پارتیشنها در ارتفاع هایی تا زیر سقف قابل اجرا می‌باشند.

 • شیشه‌های پارتیشن آلومینیومی به سه صورت  ۱- شیشه معمولی ۲- شیشه سند بلاست ۳- شیشه سکوریت قابل اجرا هستند.

 • می‌توان پرده‌های کرکره‌ای ولوم دار را در جدار میانی این نوع از پارتیشن ها نصب نمود.

پارتیشن تک جداره آلومینیومی 

نوع تک جداره پارتیشن آلومینیومی برای محیط هایی مناسب است که سر و صدا و آلودگی صوتی کمتری دارند. بنابراین برای محیط های پر رفت و آمد و شلوغ، پارتیشن تک جداره توصیه نمی شود. 
ساختار این نوع از پارتیشن بسیار محکم و مقاوم است بنابراین طرفداران بسیاری در فضاهایی همچون سازمان ها، ادارات، مراکز اداری و.. دارد. از لحاظ قیمت می توان گفت این نوع پارتیشن به پارتیشن ارزان هم شناخته می شود.

ما در این پارتیشن به دلیل تک شیشه بودن نمیتوانید از پرده های کرکره ای استفاده کنید و در نصب این پارتیشن شما نیاز به نگهدارنده دارید شما میتوانید برای خرید این پاریتشن با شرکت ما تماس بگیرید.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی دوجداره- چوبافرم

در فرآیند ساخت پارتیشن های دوجداره آلومینیومی از نوار های پر کننده بی رنگ بین سازه های شیشه ای استفاده می شود که هم استحکام را بالا می برد و هم مانع نفوذ رطوبت و اتلاف انرژی می شود. ارتفاع پارتیشن اداری دو جداره به نوع سلیقه مشتری و میزان کاربرد آن تعیین می گردد. قابلیت نقل و انتقال آسان یکی از ویژگی های این نوع از پارتیشن می باشد. 


پارتیشن آلومینیومی ام دی اف

یکی از پرطرفدار ترین نوع های پارتیشن پارتیشن آلومینیومی ام دی اف است. پارتیشن ام دی اف به دلیل طرح های مختلف و طرح و متفاوت محبوبیت زیادی در ادارات دارد برای همین بسیاری از اداره ها یا حتی رستوران ها پارتیشن ام دی اف را با پارتیشن آلومینیومی ترکیب میکنند تا زیبایی به نظیری ب محیط بدهد. در این پارتیشن ها از شیشه های 16 میل استفاده میشود و شما در این پارتیشن میتوانید از پرده های کرکره ای و شیشه های رنگی و مات استفاده کنید.  این پارتیشن ها به دلایل مختللفی هم چون ابعاد پارتیشن، استفاده از شیشه های کرکره ای و .... نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد  و شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

نوع پارتیشن آلومینیومی فریم دار و فریم لس 

در نوع پارتیشن آلومینیومی فریم دار از فلز استیل استفاده می شود که زیبایی بسیاری دارد و هم چنین از طول عمر بالایی نیز برخوردار است. در طراحی پارتیشن آلومینیومی فریم لس، چیزی بر روی شیشه‌ پارتیشن دیده نمی‌شود و این موضوع باعث ظرافت ویژه‌ای برای این سبک پارتیشن به‌حساب می‌آید.

قیمت پارتیشن آلومینیومی

قیمت پارتیشن آلومینیومی-چوبافرم

قیمت پارتیشن اداری آلومینیومی به پارامترهای بسیاری بستگی دارد. مواردی همچون کیفیت چوب، نوع، اندازه، ضخامت، نوع سفارش، جزئیات نصب و اجرا و.. در تعیین قیمت تاثیر گذار است. بسیار طبیعی است که پارتیشن های ام دی اف معمولی ارزان تر و پازتیشن های شیشه ای با کیفیت یا جداکننده های تزئینی گران ترین هستند.

 نکات مهم خرید پارتیشن اداری آلومینیومی

صاحبان کسب و کار برای تقسیم محیط کاری و مدیریت بهتر فضای کاری از پارتیشن ها استفاده می کنند. پارتیشن های آلومینیومی از انواع پارتیشن های اداری هستند که از مزایای بسیاری همچون زیبایی در طرح، رنگ و مدل برخوردارند. 
هنگام خرید پارتیشن لازم است به مواردی توجه داشته باشیم:

 • در نظر گرفتن نور

 • در نظر گرفتن بودجه

 • زیبایی شناسی

 • مقرون به صرفه و کاربردی بودن

 • بهره مندی از حریم خصوصی 

 • نورپردازی


سخن آخر

این روزها، بسیاری از اداره‌ها، شرکت‌ها، مراکز تفریحی و پزشکی، آموزشگاه‌ها و … برای تقسیم ‌بندی فضا از پارتیشن آلومینیومی استفاده می‌کنند. کیفیت پارتیشن اداری، زیبایی و دوام آن تاثیر زیادی در انتخاب شما خواهند داشت. بنابراین، سعی کنید که با دقت بیشتری اقدام به انتخاب پارتیشن‌های اداری نمایید.


 • پارتیشن اداری آلومینیومی چیست؟

  در پارتیشن اداری آلومینیوم از پروفیل آلومینیوم به عنوان فریم استفاده میشود. پروفیل پارتیشن آلومینیومی برای تقسیم بندی فضاهای اداری مانند بانک ها، اتاق های کنفرانس، سالن های چند منظوره هتل ها و.. با توجه به تقاضا و استفاده منطقی ازفضا استفاده میشود.
   

 • چه عواملی بر روی قیمت پارتیشن آلومینیومی تاثیر گذار است؟

  عوامل مختلفی بر قیمت نهایی پارتیشن آلومینیوم تاثیر میگذرانند . مواردی مانند نوع پروفیل برای مثال پروفیل سری 60 یا 90 و...، متراژ پروژه، نوع شیشه و خدمات پوشش دهی سطح پروفیل.
   

 • پارتیشن آلومینیومی دارای چه مدل هایی است؟

  این محصولات را می توانید به صورت تک جداره، دوجداره، ثابت و متحرک سفارش دهید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید