پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

قیمت پارتیشن ریلی اداری و خانگی - انواع پارتیشن های متحرک ریلی

09196707410 کارشناس پروژه
پارتیشن ریلی

پارتیشن ریلی دارای محور ریلی برای حرکت کردن می باشد. پارتیشن ریلی برای جداسازی فضا، ایجاد حریم خصوصی و همچنین در ایجاد افزایش بهره وری فضا کاربرد زیادی دارد.
 

چوبافرم
چوبافرم

انواع پارتیشن اداری همچون آلومینیومی، شیشه ای، ام دی اف، پی وی سی و.. دارای ویژگی ها و مشخصات ویژه ای هستند اما در این بین یک نوع از پارتیشن اداری به نام پارتیشن ریلی طراحی و تولید می شود که کاربرد متفاوتی دارد. 
این نوع از پارتیشن ساختاری متفاوت دارد و می توان آن را با ریل هایی که برای آن در نظر گرفته شده باز و یا بسته نمود. این سبک از پارتیشن در ادارات، فروشگاه ها و سازمان ها کاربرد دارد. از جمله مزایای پارتیشن ریلی جداسازی فضا، ایجاد حریم خصوصی و همچنین در ایجاد افزایش بهره وری از محیط، سهولت در جابه جایی و مقرون به صرفه بودن می باشد.
در این مقاله از وب سایت چوبافرم به بررسی پارتیشن ریلی و عوامل و دلایل موثر بر انتخاب این نوع از پارتیشن می پردازیم. 

پارتیشن اداری ریلی (متحرک)

پارتیشن ریلی راهکاری عالی و جذاب برای برخورداری از یک فضای مدرن است. این نوع از پارتیشن اغلب از ام دی اف یا شیشه تولید می گردد که در مقابل رطوبت و ضربه از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. پارتیشن متحرک از مدل های پارتیشن اداری است که یک فضا را به نحو دائمی و یا موقت تقسیم بندی و تفکیک می نماید.
این پارتیشن‎‌ها در بسیاری از شرکت‎‌های اداری، مجتمع‌های تجاری بزرگ، مراکز خرید، رستوران‎‌ها و مغازه‌ها مورد استفاده قرار می‎ گیرند. به بیان دیگر این نوع از پارتیشن به این دلیل از محبوبیت بالایی برخوردار است که فضایی لوکس را فراهم می نماید. پارتیشن های اداری ریلی مزایای بسیاری نیز دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

مزایای پارتیشن ریلی

 1. سهولت در جابه جایی و حمل و نقل

 2. جداسازی و ایجاد فضای مجزا

 3. عایق صوتی

 4. عایق دما

 5. دارا بودن قابلیت جمع شوندگی همانند آکاردئون

 6. امکان تغییر در چیدمان و دکوراسیون

 7. وزن سبک

 8. ایجاد فضاهای خصوصی یا فضاهای تعاملی

 9. مقاومت و استحکام بالا

 10. امکان جا به جایی و نصب مجدد

قیمت پارتیشن اداری ریلی

این سبک از پارتیشن ها دارای قیمت های متفاوتی نیستند. متریال پارتیشن ریلی از چوب، شیشه و یا ام دی اف تشکیل می شود. بنابراین هزینه مشخص شده ای دارد. تنها در صورتی که به صورت سفارشی ساخته و تولید شود بر میزان هزینه آن افزوده می شود.

ویژگی‎‌های اصلی پارتیشن ریلی چیست؟

 • قابلیت حرکت

 • جمع شدگی 

 • سبک بودن

 • مقاومت بالا

 • حمل و نقل آسان

 • قابلیت تغییر در چیدمان و طراحی فضا

 • ایجاد فضای خصوصی

 • ایجاد فضا تعاملی

 • برچیدن و برپایی سریع

موارد استفاده از پارتیشن ریلی

پارتیشن ریلی بیشتر در ساختمان ها، واحدهای تجاری ، شرکت ‎های اداری، مجتمع‌های تجاری بزرگ، مراکز خرید، رستوران‎ها و مغازه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن ریلی این امکان را به کاربر می دهد که به محیط بیرون در تمام وضعیت های آب و هوایی دید داشته باشد. 

فوائد پارتیشن های اداری ریلی چیست؟

 1. انعکاس نور طبیعی

 2. صرفه جویی در هزینه و مقرون به صرفه بودن

 3. حفاظت از حریم خصوصی

 4. عایق صدا

 5. ایجاد حریم خصوصی

 6. قابلیت انعطاف پذیری

ساخت پارتیشن ریلی

از جمله مزایای پارتیشن ریلی دید و دسترسی به محیط بیرون است. انواع متریالی که برای ساخت پارتیشن ریلی به کار می رود از جنس چوب، ام دی اف و شیشه است که زیبایی آن را دو چندان می کند. روند ساخت پارتیشن اداری ریلی با سلیقه و درخواست مشتری انجام می شود. 

نصب پارتیشن ریلی

فرآیند نصب پارتیشن ریلی از سرعت و سهولت بالایی برخوردار است. اجرای پارتیشن های ریلی در صورتی که با کیفیت و به نحو اصولی ساخته شده باشد، در مدت کوتاهی انجام می شود. پارتیشن ریلی به دلیل اینکه قابلیت باز و بسته شدن دارد، باید وزن ایده آلی داشته باشد که باز و بسته شدن آن به راحتی انجام شود و نیاز به صرف انرژی زیادی نباشد.

سخن آخر

پارتیشن ریلی از جمله پر کاربردترین انواع پارتیشن‎‌های اداری هستند، اما آن‌ها تنها نوعی هستند که در بسیاری از محیط‎‌های کاری، تجاری، تفریحی و خانگی قابل استقاده هستند. در این راستا مهم است در زمان خرید، نخست خواسته‎‌های خود را مورد بررسی قرار دهید تا بدانید از پارتیشن ریلی برای چه منظور و جهت چه هدفی استفاده خواهید کرد.


 • مزایای پارتیشن های ریلی چیست؟

  سهولت در جابه جایی و حقل و نقل_ جداسازی و ایجاد فضای مجزا_ عایق صوتی
   

 • نحوه کارکرد پارتیشن های ریلی چیست؟

  این پارتیشن ها حول محور ریل متصل به کف و سقف قرارداده شده و جابه جا می شود.
   

 • قیمت پارتیشن ریلی چقدر است؟

  قیمت انواع پارتیشن متحرک با توجه به نوع استفاده، متراژ و متریالی که استفاده می شود متفاوت است. این نوع پارتیشن اداری از حول محور ریلی کفی یا سقفی قابل حرکت می باشند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید