پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

قیمت جابه جایی پارتیشن اداری - خدمات جابه جایی انواع پارتیشن

09196707410 کارشناس پروژه
جا به جایی پارتیشن اداری

جابجایی پارتیشن های اداری لازم است توسط مجموعه حرفه ای و ماهر انجام گیرد چرا که نصاب پارتیشن اداری می تواند در تغییرات مورد نیاز و یا ترمیم نقاط آسیب دیده پارتیشن، شما را راهنمایی کند.

چوبافرم
چوبافرم

 از زمانی که مدیران شرکت ها و صاحبان مشاغل به فکر افزایش پویایی و بهره وری محیط کاری افتادند و زیبا سازی و دکوراتیو بودن دکوراسیون اداری را در اولویت قرار دادند، پارتیشن های اداری از جایگاه خود را یافتند. 

از جمله دلایل افزایش استفاده از پارتیشن های اداری در سازمان ها و شرکت ها، صرفه جویی در هزینه ها، ایجاد اتاق هایی مستقل، عایق صدا، جداسازی محیط، افزایش جذابیت، حرفه ای بودن محیط کار، افزایش حس تمرکز در کارکنان، مقرون به صرفه بودن و.. می باشد. در این مقاله از وب سایت چوبافرم، به بررسی جابجایی انواع پارتیشن های اداری، قیمت جابجایی پارتیشن های اداری و نکات مهم جابجایی می پردازیم. 

جابجایی انواع پارتیشن

جابجایی پارتیشن های اداری - چوبافرم

برخی از افراد فکر می کنند که جابجایی پارتیشن بعد از نصب غیر ممکن است در حالیکه پارتیشن ها با توجه به وزن سبکی که دارند، به راحتی جابجا می شوند. همانطور که برای نصب پارتیشن ها باید به یک تیم کاردان و ماهر مراجعه نماییم، برای جابجایی پارتیشن ها نیز لازم است از یک مجموعه حرفه ای کمک بگیریم. به عنوان مثال پارتیشن های تک جداره و پارتیشن های دوجداره چون وزن سبکی دارند به راحتی باز می شوند و قابلیت جابجایی راحت تری نیز دارند. هر یک از پارتیشن ها روش خاصی برای جابجایی دارند اما از میان انواع پارتیشن ها، پارتیشن ام دی اف به دلیل وزن پایین راحت ترین جابجایی را دارد. 

نکات مهمی که در رابطه با جابجایی پارتیشن های اداری باید بدانید

 • پارتیشن های چوبی به دلیل ویژگی های خاصی که دارند نباید در محیط های مرطوب نصب شوند. 

 • در طراحی و ساخت برخی از پارتیشن های شیشه ای یا پارتیشن فریم لس از یراق آلات به منظور زیباتر نمودن محیط های اداری، استفاده شده است. به همین دلیل بهتر است نصاب پارتیشن اداری با تجربه و حرفه ای آن را نصب کند تا به یراق آلات متصل به شیشه آسیبی وارد نشود.

 • یکی دیگر از مزایای کمک گرفتن از تیم متخصص نصب پارتیشن های چوبافرم، این است که نصاب پارتیشن اداری می تواند در تغییرات مورد نیاز و یا ترمیم نقاط آسیب دیده پارتیشن، شما را راهنمایی کند.

 • در صورتی که پارتیشن ها از نوع ام دی اف یا چوبی است حتما از خشک بودن و رطوبت نداشتن مکان نهایی مطمئن شوید.

 • دقت و حساسیت لازم در کار توسط تیم اجرایی نیاز است تا به پارتیشن ها و یراق آلات آن ها مانند دستگیره ها آسیبی نرسد.

 • توصیه می شود همان تیمی که در ابتدا پارتشن های شما را نصب کرده اند برای جا به جایی به خدمت گرفته شوند.

 • در صورتی که جنس پارتیشن ها شیشه ای بود باید دقت بسیار بیشتری در جا به جایی آن ها کنید چرا که در صورت ضربه خودن امکان شکستن آن وجود دارد

دلایل جابه جایی پارتیشن های اداری

دلایل جابجایی پارتیشن های اداری - چوبافرم

ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به جا به جایی و انتقال پارتیشن ها باشد اما اصلی ترین دلائل آن عبارت است از:

 1. نقل مکان شرکت به دفتری دیگر

 2. نیاز به نصب دیواره های جدیدتر

 3. تغییر نوع نصب پارتیشن ها 

قیمت جابجایی پارتیشن اداری

قیمت جابجایی پارتیشن های اداری بر اساس نوع پارتیشن متفاوت است. به عنوان نمونه هزینه جابجایی پارتیشن های تک جداره و ام دی اف به دلیل شباهت در ساختار مشابه هستند. با توجه به اینکه پارتیشن های شیشه ای از حساسیت بالایی نسبت به دیگر پارتیشن ها برخوردار هستند، برای جابجایی به دقت بیشتری نیاز دارند بنابراین هزینه جابجایی بیشتری را نیز شامل می شود. 

مزایای جابجایی پارتیشن های اداری

 • تغییر سریع دکوراسیون

 • استفاده مناسب تر از فضا

 • صرفه جویی در هزینه ها


 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید