پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

کابینت مدرن

09196707410 کارشناس پروژه
کابینت مدرن
چوبافرم
چوبافرم

کابینت مدرن

کابینت مدرن یا کابینت هایگلاس ؛ امروزه کابینت ها در مدل ها و رنگ های بسیار متنوعی طراحی و ساخته می شوند. یکی از جدیدترین این مدل ها که برای خانه های مدرن استفاده می شود، کابینت هایگلاس هستند .

کابینت یکی از مهم ترین عناصر و یکی از کاربردی ترین جزییات آشپزخانه است که در انواع مختلف و با رنگ های متناسب با فضای کلی خانه و آشپزخانه طراحی و تولید می شود. ام دی اف، فلزی، چوبی و هایگلاس چهار جنس اصلی تشکیل دهنده کابینت در آشپزخانه است که براساس سلیقه و فضای دکوراسیون سفارش داده می‎شود.

کابینت هایگلاس کابینتی مقاوم است که از چوب های ام دی اف ساخته می شود و روکش پلاستیکی و براق و شیشه ای آن تنها تفاوتش با کابینت ام دی اف است. همین روکش ها قسمت اصلی و متمایز این نوع کابینت ها هستند که طرح آن ها را خاص و متنوع کرده و باعث زیبایی منحصر به فردشان شده است.

مزایای کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس به خاطر سطح صیقلی و صاف و بسیار براق هستند، منبع نور خوبی به شمار می روند. این ویژگی برای آشپزخانه هایی که نور کمتری دارند، مناسبتر بوده و موجب روشنایی آشپزخانه می شود.

کابینت هایگلاس به خاطر سادگی که دارند هنگام خرید با تنوع بیشتری روبرو می شویم و هم به راحتی می توانیم تمام وسایل آشپزخانه با کابینت ها هماهنگ کنیم.

یکی از دغدغه خرید کابینت، به راحتی تمیز کردن آن هم است.اکثر کابینت های موجود در بازار دارای سطوح برجسته و فرو رفته هستند، که باعث می شوند سطح کابینت سریع گرد و خاک گرفته و یا چرب و کثیف شود که تمیز کردن این سطوح کار ساده ای نیست. اما کابینت های گلاس به این مسئله به خوبی توجه کرده است؛ چرا که سطح آن به دلیل صاف و یکدست بودن در ابتدا دیر کثیف می شود و در صورت کثیفی، می توان سطوح آن را به راحتی با یک دستمال تمیز کرد.

از دیگر ویژگی های خوب این نوع کابینت، امکان تعویض و تغییر دستگیرهایش است. کابینت هایگلاس بر خلاف اکثر کابینت ها، امکان تغییر در دستگیره هایش را به ما می دهد و در شخصی سازی طرح، به ما کمک زیادی می کند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید