پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

دکوراسیون اداری

09196707410 کارشناس پروژه
دکوراسیون اداری
چوبافرم
چوبافرم

شرکت چوبا فرم در دکوراسیون اداری با تولید مبلمان اداری و با استفاده از متخصصین توانمند و بکارگیری ماشن آلات به روز دنیا اقدام به تولید محصولات با کیفیت در خور خریدار فهیم ایرانی نموده است. تجربه و شناخت گسترده مسئولین چوبا فرم در زمینه مبلمان اداری موجب گردید که محصولات تولیدی این شرکت بدون تبلیغات گسترده بوسیله خریداران به سراسر کشور معرفی گردد و اکنون شرکت چوبا فرم مجری بزرگترین پروژه دولتی و خصوصی در کشور می باشد.

 

مبلمان اداری چوبا فرم

طراحی دکوراسیون اداری با هدف بهینه کردن فضای اداری و همچنین  به به گزین کردن مکان های موجود جهت استفاده برای کاربردهای مختلف نظیر: محل کار کردن کاذمندان، محل نشستن در زمان انتظار ارباب رجوع، محل قرارگیری بخش های مختلف اداری و.... انجام میگیرد.

صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی ، میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز منشی و کانتر ، مبلمان انتظار ، میز و صندلی کنفرانس ، کمد ، فایل ، ویترین و حتی پارتیشن جزو مبلمان اداری به حساب می آیند.

نحوه انتخاب و خرید مبلمان اداری معمولا سلیقه ای و متناسب با بودجه دردسترس می باشد و با توجه به جنس و نوع اقلام موردنظر و شرکت سازنده قیمت های مختلفی را میتوان در نمایشگاه ها و فروشگاه ها مشاهده نمود.

مواردی که برای خرید مبلمان اداری اهمیت دارد

حتما قبل از خرید مبلمان اداری یک طراحی از فضای کار خود در ذهن داشته باشید به دلیل تنوع محصولات ممکن است در بازار سر در گم شوید.

باید بدانید که در فضای اداری خود به چه محصولاتی نیاز دارید. قبل از خرید، محل هایی را که در آن قسمت مبلمان اداری نیاز دارید اندازه بگیرید و به سپس اقدام به خرید کنید.

گاهی اوقات بدلیل خاص بودن فضا یا محدودیت اندازه ها بهتر است به سراغ تولید کننده مبلمان اداری رفته و از محصولات سفارشی استفاده کنیم . اگر بنا بر این شد که مبلمان اداری خود را سفارش دهید، به این نکته توجه کنید که تحت این شرایط بسیاری از محدودیت های شما رفع میشود و شما جای مانور زیادی برای انتخاب طرح، رنگ و جنس دارید. از این رو لازم است که در این باره به اندازه کافی تحقیق کرده و علاوه بر انتخاب طرح و رنگ مورد نظرتان، جنسی را نیز که برای نیاز شما کاربرد دارد، انتخاب کنید. و البته این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که تجربه نشان داده است مناسب ترین  جنس بکار رفته در میز و کمد ام دی اف می باشد.

اغلب مشتریان یا حتی خود فروشندگان قادر به تشخیص ام دی اف از نئوپان نمی باشند پس هنگام خرید علاوه بر اطمینان از صحت قیمت و مطابقت دادن محصولات با چیزی که از تولیدکنندگان درخواست کردیم، سعی کنیم با کسب اطلاعات و به کارگیری دقت خود، خریدی هوشمندانه داشته باشیم.

 

دکوراسیون اداری به چه دلیل مهم است

دکوراسیون اداری به دو دلیل برای دفتر ما تاثیر  گذار است اول بر روی کارمندان و پرسنل و بعد بر روی ارباب رجوع و مراجعه کنندگان است. مهمترین دلیل ایجاد دکوراسیون اداری ایجاد نظم و ترتیب اداری می باشد که باعث آرامش و نشاط روحی کارمندان و ایجاد فضایی مناسب برای ارائه بهترین عملکرد توسط کارمندان میباشد. از این رو بهتر است دکوراسیون و چیدمان مناسب با فعالیت سازمان باشد. 

همچنین توجه به مسائل ارگونومیک در طراحی مبلمان اداری یکی از مهمترین نکاتی است که باید در طراحی درکوراسیون اداری به آن توجه شود. افراد روزانه 8 ساعت از زمان خود را در اداره و پشت میزهایشان سپری میکنند. بنابراین لازم است که شرایط کاری را به گونه ای برایشان فراهم کنیم که علاوه بر سلامت روحی سلامت جسمی خود را نیز از دست ندهند.

طراحی میز و صندلی با به کارگیری علم ارگونومی باعث میشود، میز و صندلی ای که برای کارمندان طراحی میشود موجب آسیب کمتری به نواحی کمر، گردن و شانه، چشم و پایین تنه کارمندان شود. 

طراحی حرفه ای دکوراسیون اداری برای مراجعه کننده یا ارباب رجوع نیز اثر بخش است. به طور مثال نوع چیدمان مبلمان اداری در قسمت کانتر و پذیرش فوق العاده مهم است. چراکه افرادی که به شرکت شما مراجعه میکنند و میخواهند به هر دلیلی از قبیل: خرید، همکاری و... تصمیم بگیرند که به شما اعتماد کنند یا نه، در بدو ورود این قسمت را مشاهده می کنند. مراجعه کننده بلافاصله پس از ورود به دفتر باید میز منشی را تشخیص دهد و بالافاصله توسط منشی به قسمت مربوطه ارجاع داده شود. بنابراین نوع چیدمان فضای و راهروهای سازمان و همچنین نحوه دیزاین این فضا بسیار حائز اهمیت است. توجه به نور محیط و روشنایی هم نقش بسزایی در این امر دارد و موثر است.ما در این مقاله توضیح داده ایم استفاده از پارتیشن شیشه ای چگونه به نور محیط کمک می کند.

 

 

در ضمن اهمیت دادن به دکوراسیون محل کار ارج نهادن به پرستیژ و شخصیت کاری خود شماست همانگونه که همه ما سعی بر آن داریم تا به پوشش و لباس خود اهمیت دهیم تا ظاهر مناسبی داشته باشیم در مورد محل کار هم این پوشش همان دکوراسیون اداری محل کار ما میباشد . ارباب رجوع وقتی وارد محیطی جذاب شود احساس بهتری داشته و حس اعتماد بیشتری را به شما دارد و شما هم با اعتماد به نفس بیشتری به کارهای مشتری و مراجعه کننده خود می پردازید و این یک اقدام دوسربرد میباشد.

آیا از تقسیم بندی و پارتیشن بندی دفتر خود راضی هستید؟ آیا از میزهای اداری و محیط کاری دفترتان را دوست دارید؟ به نظرتان آیا شما به عنوان مخاطب، این تصویر از دکوراسیون اداری را دوست دارید؟ اگر احساس میکنید نیاز به یک تغییر اساسی دارید،.

نکات مهم در طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری باید به این نکته توجه کنید که یک طراح علاوه بر در نظر گرفتن محیط باید بتواند بیشترین استفاده از آن بکند. این عامل بستگی به تجربه یک طراح دارد. توانایی‌های او نیز در این امر مهم می باشد. از نکات مهمی که یک طراح داخلی باید رعایت کند چیدمان مبل، میز و صندلی اداری و رعایت ارتباط کارمندان با یک دیگر و ارباب رجوع می باشد.

چند مؤلفه که در طراحی دکوراسیون اداری حرف اول را می‌زنند:

  • توجه به رنگ
  •  نور پردازی
  • چیدمان و پارتیشن بندی مناسب
  • استفاده مناسب و به اندازه از وسایل تزیینی
  • استفاده از میز و صندلی های متناسب با فضای کسب و کار
  • استفاده از مبلمان و وسایل مناسب جهت: استراحت و غذا خورد کارمندان و یا انتظار ارباب رجوع
  • توجه به ارگونومیک بودن وسایل و نوع چیدمان آنها
  • و...


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید