پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

طراحی سه بعدی پارتیشن اداری

09196707410 کارشناس پروژه
طراحی سه بعدی پارتیشن اداری
چوبافرم
چوبافرم

طراحی سه بعدی چیست ؟

در گرافیک کامپیوتری ۳d، مدلسازی ۳d (یا مدلسازی سه بعدی) یک نمایش توسعه یافته ریاضی از هر شیء (جاندار یا بی جان)، با استفاده از نرم افزار های تخصصی است. محصول این کار یک طراحی سه بعدی نام دارد که در طراحی دکوراسیون داخلی کاربرد فراوانی دارد.

نرم افزار های طراحی سه بعدی برای طراحی دکوراسیون داخلی شامل موارد زیر است:

  •    AutoCAD
  •    Revit
  •    sketchUP
  •    ۳Ds Max
  •    V-Ray
  •    Adobe Pro
  •    Photoshop

 

افراد ساعات زیادی از روز را در فضاهای داخلی هستند و بنابراین فضای داخلی ساختمان تاثیر زیادی بر روحیات آنها دارد. زمانی که نمای داخلی ناشکیب و بد فرم باشد، می‎تواند باعث در هم ریختگی روحیه افراد و ساکنین شود. زیبایی و نظم نمای داخلی چه در محل زندگی و چه در محل کار می‎تواند موجب آرامش شده و رغبت افراد را برای حضور در مکان بیشتر کند.

برای ایجاد یک نمای زیبا در معماری داخلی، به پدیده‎ها‎ی متفاوتی نیاز است که با توجه به کاربرد ساختمان مشخص می‎شوند. برای مثال نمای داخلی یک ساختمان مسکونی متفاوت از محیط اداری است. با این وجود برخی اصول و تکنیک‎ها‎برای تغییر و زیباسازی نمای داخلی تمام ساختمان‎ها‎یکسان است. طراحی سه بعدی یکی از روش‎ها‎ی زیبایی سازی نمای داخلی است که به شیوه نورپردازی، رنگ بندی، ایجاد طرح‎ها‎ی مدرن و متفاوت بر روی سقف و دیوارها می‎پردازد. در این روش، تمامی اصول طراحی در کنار یکدیگر، به خلق یک دکوراسیون زیبا می‎انجامد

مدلسازی با کامپیوتر در طراحی دکوراسیون داخلی مزایای فراوانی دارد

از جمله مزایای طراحی سه بعدی در معماری داخلی می‎توان به کیفیت بالای کار نهایی، صرفه جویی در زمان و هزینه، به تصویر کشیدن تمامی اجزای داخلی سازه‎ها‎، جایگزینی مناسب برای عکس‎ها‎ی تبلیغاتی و صنعتی، بررسی نواقص فنی یک سازه قبل از اجرا در معماری و ... اشاره کرد.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید