پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

طراحی و اجرای 0 تا 100 دکور مغازه + نکات پر اهمیت دکوراسیون که باید بدانید

09196707410 کارشناس پروژه
اجرای دکور مغازه

دکور فروشگاه به دو قسمت دکوراسیون داخلی مغازه و طراحی ویترین مغازه تقسیم می شود که طراحی ویترین مغازه اولین مرحله جهت جلب توجه مشتری می باشد. برای طراحی دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه نوع شغل شما تعیین کننده همه چیز است.

چوبافرم
چوبافرم

دکوراسیون مغازه از جمله ضرورت هایی است که سبب جلب توجه در هنگام ورود مشتری می شود و بالطبع به کسب و کار رونق خوبی می بخشد. بنابراین طراحی دکوراسیون مغازه، تاثیر فوق العاده ای بر میزان فروش دارد. از این رو بهتر است صاحبان مشاغل برای طراحی دکوراسیون مغازه خود وقت بیشتری بگذرانند تا به نتیجه مطلوب تری برسند. 

یکی از مواردی که لازم است به آن توجه شود این است که اصول دکوراسیون اداری و داخلی منزل را نباید برای دکوراسیون مغازه به کار برد. امروزه در سراسر جهان از طراحی داخلی و به عنوان یک علم، هنر و یا صنعت یاد می شود و در واقع یک طراح هم باید دارای علم مخصوص به این کار باشد و هم از زاویه دید هنری نسبت به کار برخوردار باشد. در کنار این دو موضوع باید بتواند از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا و مواد اولیه آن در ساخت طرح مورد نظر شما نیز استفاده لازم را ببرد.

 شرکت چوبا فرم با تعدد پروژه های تجاری و دکوراسیون مغازه به عنوان مشاور و مجری در کنار شماست و با ارائه یک برنامه زمان بندی شده دقیق دکوراسیون مغازه شما طراحی و سپس به اجرای دکور مغازه می پردازد. اجرای دکور مغازه را به بهترین روش ممکن برای شما انجام می دهیم.

اجرای دکور مغازه

اجرای دکور مغازه- چوبافرم

 ویترین مغازه شما رابطی بین مغازه و محیط بیرون است و هر چقدر که این ویترین بتواند ارتباط قوی تری با مخاطبان بیرون برقرار نماید قطعا در میزان فروش شما نیز تاثیر گذارتر خواهد بود.
در واقع طراحی ویترین مغازه می تواند هم عملکرد مثبت و هم عملکرد منفی برروی کسب و کار شما داشته باشد و باید در طراحی و نوع دکوراسیونی که قرار است برای آن به کار ببرید نهایت دقت را به عمل آورید. مواردی همچون رنگ بندی ویترین و نور پردازی از جمله مهمترین بخش های ایجاد یک ویترین به شمار می روند که باید دقت لازم را به آن ها داشته باشید. 

اجرای دکور مغازه از دو بعد اهمیت دارد:

طراحی ویترین مغازه

با توجه به اینکه ویترین مغازه اولین قسمتی است که مشتری می بیند بنابراین دکور مغازه برای جلب فروش بسیار تعیین کننده خواهد بود. طراحی ویترین مغازه در وافه باید به نحوی باشد که دعوت به ورود تلقی شود. در صورتی که دکور ویترین حرفه ای و متناسب با نیاز مشتری طراحی شود، شناسایی محصول به نحو بهتری انجام می گیرد. 

در واقع استفاده بهینه و اصولی از فضای ویترین یک امر تخصصی است که مستقیما بر روی فروش تاثیر می گذارد. نحوه چیدمان ویترین مغازه باید به نحوی باشد که مشتریان بتوانند به راحتی از محصولات دیدن کنند.  

دکوراسیون داخلی مغازه

دکوراسیون داخلی مغازه، فضایی است که به محض ورود مشتری به چشم می آید و بسیار واضح است که  اگر چیدمان و طراحی داخلی مناسب نباشد، مشتری رغبتی به خرید نداشته و خیلی زود از مغازه خارج می شود. در دکور مغازه توجه به جلوه های بصری و زیبایی، طیف رنگی، دکوراسیون ویترین و نور مناسب از مهم ترین موارد است.

طراحی دکور مغازه عموما شامل استانداردهای اولیه است که در اکثر طراحی ها باید لحاظ شود اما در برخی موارد طراحی می تواند علاوه بر رعایت اصول استانداردها کمی فراتر رفته و نیازهای آتی مشتریان را نیز در نظر بگیرد. علاوه بر این، یک دکوراسیون ایده آل آن دکوری است که علاوه بر زیبایی از فضا نیز بصورت بهینه استفاده کرده باشد.

دکوراسیون مغازه شما نسبت به حرفه شما طراحی می شود!

برای طراحی دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه نوع شغل شما تعیین کننده همه چیز است. مطمئناً بوتیک با یک مغازه فروش لوازم آرایش دارای دکورهای متفاوتی می باشند. گروه چوبا فرم با توجه به نوع شغل و فعالیت تجاری شما بهترین ایده ها و طرح ها را به شما ارائه می دهد.
یادتان باشد دکوراسیون مغازه اصلی ترین بخش برای جلب مشتری است. اجرای دکور مغازه به بهترین نحو در جلب مشتری شما تاثیر گذار است. شما با یک طراحی منحصر بفرد که متناسب با شغل و نوع فروش شما باشد، می توانید مشتری ها را برای ورود به مغازه ترغیب کنید. برای دانستن نکاتی در مورد طراحی دکوراسیون مغازه به مخاطبان شغل خود فکر کنید همچین در اجرای دکور مغازه مشتریان خود را فراموش نکنید.

خدمات طراحی حرفه ای دکور مغازه

خدمات طراحی حرفه ای دکور مغازه- چوبافرم

در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه عوامل زیادی وجود دارند که تاثیر گذار هستند. چوبا فرم تمام این عوامل را بررسی می کند و در نهایت با بررسی متریال های موجود برای ساخت دکوراسیون مغازه ایده های جالبی را نیز به شما ارائه می دهد.

از جمله خدماتی که توسط متخصصان مجموعه چوبافرم ارائه می شود عبارت است از:

 •  چیدمان مناسب وسایل مغازه

 •  استفاده از قفسه بندی درست

 •  طراحی سقف کاذب

 •  نورپردازی داخلی به صورت نور مخفی

 •  نقطه ای و یا نور عریض

 •  کف سازی درست

 •  استفاده از کاغذ دیواری های زیبا

 •  چیدمان ویترین  

اهمیت نورپردازی مغازه 

طراحی دکوراسیون مغازه با توجه به نوع محصولات و کالاهایی که قصد فروشش را دارید انجام می شود. در واقع زمینه شغلی شما تاثیر بسیار زیادی بر نوع طراحی و استفاده از المان ها دارد. فارغ از این مبحث، به طور کلی نورپردازی در هر مغازه ای دارای اولویت است؛ چرا که نورپردازی با هر درجه و شدتی از جمله جلوه های بصری موثر تلقی می شود. 

تا حد امکان بهتر است از رنگ های سبز و زرد در ویترین و دکور مغازه استفاده نشود در مقابل استفاده از رنگ های متعادل همچون سفید حس دلپذیر بودن را به فضای مغازه می بخشد. هم چنین اگر گیاهانی در داخل مغازه نگهداری می کنید در زیر گیاه نوری برای روشن کردن آن تعبیه کنید تا فضا را گرم تر جلوه دهید.

اصول طراحی دکوراسیون مغازه چیست؟

 •  طراحی دکور جذاب برای ویترین مغازه

 •  به کار بردن رنگ های مناسب برای طراحی دکور

 •  طراحی دکوراسیون جذاب برای قسمت ورودی مغازه

 •  توجه به چیدمان قفسه ها و محصولات در فضای داخلی مغازه

 •  استفاده از تابلوهای حراج و.. در ویترین مغازه

 •  منظم نگه داشتن فضای مغازه

سخن پایانی

در نهایت دکور مغازه ها باید تصویری درست و شفاف از نحوه کار و اجناس داخل مغازه را به شما نشان دهند، هر چه این تصویر شفاف تر باشد پیغام شما به مخاطب تان سریع تر منتقل می شود و در نتیجه زودتر به هدف مورد نظرتان می رسید، بنابراین در اجرای دکور مغازه باید اصول طراحی رعایت شود تا بتوانید در امر جذب مشتری بهترین و موفق ترین فرد باشید.


 • در طراحی دکوراسیون باید چه مواردی را مد نظر قرار دهیم؟

  1.توجه به خدمات‌ دهی فروشگاه 2. تزئین قفسه‌های مغازه با توجه به نوع محصولات 3. توجه به طراحی ویترین مغازه 4. دسترسی آسان مشتری به محصولات فروشگاه 5. چیدمان صحیح محصولات 6. توجه به نورپردازی قسمت‌های مختلف فروشگاه 7. طراحی مسیر دسترسی مشتریان 8. توجه به سبک دکوراسیون داخلی مغازه
   

 • آیا انتخاب رنگ در طراحی دکوراسیون مغازه تاثیر گذار است؟

  بله؛ رنگ دیوارها، کف،سقف و قفسه‌های فروشگاه در معرفی محصولات و در نهایت جلوه دکوراسیون مغازه بسیار تاثیرگذار است.
   

 • هزینه اجرای یک پروژه بازسازی دکور چقدر است؟

  هزینه ی اجرا بعد از مرحله طراحی و مشخص شدن متریال های مورد نیاز به طور دقیق محاسبه میشود .


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید