پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

طراحی و اجرای پارتیشن های اداری برای بانک ها

09196707410 کارشناس پروژه
پارتیشن اداری برای بانک

 پارتیشن اداری بانک، شخصیت و وجهه سازمان مربوطه را به تصویر می کشد. استفاده صحیح و مناسب از پارتیشن ها و سایر اجزای دکوراسیون فضای داخلی بانک،جلوه گری خاصی برای مراجعه کنندگان به همراه دارد.
 

چوبافرم
چوبافرم

استفاده از پارتیشن های اداری برای ادارات و محیط های سازمانی گزینه بسیار مناسبی است چرا که علاوه بر زیبا سازی به استقلال در محیط کاری نیز کمک بسیاری می کند. بانک ها یکی از محیط های اداری می باشند که به منظور ایجاد فضای راحت تر از پارتیشن ها استفاده می کنند.  

 پارتیشن اداری بانک، شخصیت و وجهه سازمان مربوطه را به تصویر می کشد. از طریق استفاده صحیح و مناسب از پارتیشن ها و دکوراسیون داخلی آن می توان تاثیر بسیاری بر مراجعه کنندگان و مخاطبان ایجاد نمود.

مزیت نصب سریع و آسان پارتیشن ها تاثیر بسیاری در انتخاب آن ها دارد. از پارتیشن های اداری علاوه بر بانک ها در دفاتر، هتل ها، سازمان ها، فروشگاه ها و.. نیز می توان بهره برد. در این مقاله از وب سایت شرکت چوبافرم به بررسی نحوه استفاده از پارتیشن های اداری و مزایای پارتیشن های اداری برای بانک ها، قیمت پارتیشن های اداری، کانتر و پیشخوان بانکی و.. می پردازیم.

پارتیشن اداری بانک 

پارتیشن اداری برای بانک- چوبافرم

طراحی دکوراسیون اداری بانک ها با توجه به اینکه مستقیما به بهبود روند کار بانک منجر می شود، از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از پارتیشن های اداری در فضای بانک ها یک ضرورت بسیار مهم است از آنجایی که کارمندان با وجوه پول نقد و امور مالی سرو کار دارند، برخورداری از یک فضای ایمن و مطمئن یکی از مهم ترین نیازهای بانک ها می باشد. 

از پارتیشن های اداری به عنوان جداکننده بخش های مختلف بانک استفاده می شود. به عنوان نمونه برای جدایی اتاق مدیریت می توان از آن استفاده کرد در عین حال که مدیریت بانک نیازمند یک فضای مستقل است، امکان نظارت بر مشتریان و کارمندان را نیز فراهم می نماید.

 یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده از پارتیشن اداری در بانک ها، پارتیشن شیشه ای است؛ این پارتیشن ها با طراحی بسیار زیبایی که دارند، حس شادابی و نشاط را در محیط فراهم می نمایند. این سبک از پارتیشن هنگامی که در قاب آلومینیومی قرار می گیرد، احساس متفاوتی را فضای محیط ایجاد می نماید. 

کانتر بانکی

یکی از موارد پر اهمیت در زمینه طراحی دکوراسیون بانک ها، کانتر یا میز پیشخوان بانکی است که بر روی چیدمان محیط بانک نیز تاثیر گذار است.  استفاده از جنس خوب و با کیفیت و رنگ مناسب و شیک کانترها می تواند یک محیط عادی را تبدیل به فضای چشم نواز کند. 

ظاهر کانتر یا پیشخوان بانکی با توجه به میزان تاثیری که قرار است بر روی بیننده بگذارد تعیین می گردد. اینکه از چه جنسی استفاده شود، از چه میزان دوام و ماندگاری برخوردار باشد و..

 قیمت میز پیشخوان یا کانتر بانکی

قیمت میز پیشخوان بانکی مانند سایر ملزومات و تجهیزات به عوامل متعددی بستگی دارد.  این عوامل عبارتند از:

 • ابعاد و فرم طراحی پیشخوان بانکی

 • مواد به کار رفته در آن

 • نوع چوب و فلز به کار رفته در آن

 • نوع رنگ مورد استفاده 

 • نوع شیشه ای که در ساخت کانتر پیشخوان بانکی به کار می رود.


مزایای پارتیشن اداری در بانک ها

با استفاده از پارتیشن های اداری می توان در بانک ها یک محیط کاری بسیار کاربردی و مفید فراهم نمود بدین نحو که می توان اتاق هایی به منظور ایجاد دفتر طراحی و ایجاد نمود.
پارتیشن های اداری عایق صدا و حرارت خوبی هستند. نصب سریع و آسانی دارند بدون اینکه نیاز به تخریب داشته باشند. 

 انواع مختلف پارتیشن اداری بانک

انواع پارتیشن های اداری برای بانک ها- چوبافرم

در بانک ها متناسب به میزان فضا و نوع کاربری می توان از مدل های مختلف پارتیشن اداری استفاده نمود. یکی از پر کاربردترین مدل های پارتیشن اداری، پارتیشن شیشه ای است که این مدل با انواع فریم های آلومینیوم یا ام دی اف جلوه بسیار زیبایی به محیط می بخشد. پارتیشن شیشه ای نقش بسیاری در خاص جلوه دادن نمای ظاهری بانک ها دارد. 

از دیگر نمونه های پارتیشن های اداری که به دلیل انعطاف بالایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند، پارتیشن های تک جداره و پارتیشن های دوجداره می باشد. در کنار این موارد می توان به پارتیشن های ام دی اف نیز اشاره نمود که ضمن دوام و کیفیت بالایی که دارد، فضایی بهینه و کارآمد را در محیط بانک ها فراهم می نماید.

راهنمای خرید پارتیشن اداری برای پیشخوان بانک ها

در هنگام انتخاب و خرید پارتیشن اداری برای بانک توجه به برخی از عوامل از اهمیت بالایی برخوردار است:

 1. کیفیت و دوام محصول

 2. میزان ثبات و توان ایستایی پارتیشن

 3. امکان جابجایی

 4. وزن پارتیشن

 5. عدم وجود بافت ناهموار و زدگی


 


 • نصب پارتیشن اداری چه مزایایی در بانک ها دارد؟

  تفکیک فضای مشتریان و کارمندان، افزاش امنیت، حفظ اسناد مالی و اداری، جلوگیری از شیوع بیماری های ویروسی (مانند کرونا، سرما خوردگی و ...) از طریق کاهش فضای تنفسی مشترک.

 • آیا پارتیشن شیشه ای با MDF نیز اجرا می شود؟

  یکی از اصلی ترین ترکیب های دکوراسیون در بانک ها ترکیب پارتیشن شیشه ای با MDF بوده که در دکور بانک مرسوم است.

 • بهترین کیفیت میز کانتر بانکی با قیمت مناسب چیست؟

  ام دی اف می تواند بهترین انتخاب برای میز کنتر بانکی با توجه به قیمت و کیفیت باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید