پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

نکات کلیدی خرید پارتیشن اداری

09196707410 کارشناس پروژه
نکات مهم پیش از خرید پارتیشن اداری

با توجه به این نکته که پارتیشن ها از نظر ساختار، متریال، شکل ظاهری و خواصی که ارائه می دهند متنوع هستند بنابراین پیش از اقدام به خرید ابتدا بازم است به مواردی توجه نمایید که در این مقاله به آن می پردازیم.

چوبافرم
چوبافرم

هنگامیکه تصمیم به استفاده بهینه از محیط و زیبا سازی فضای داخلی دفتر گرفته اید و بدین منظور قصد دارید به جذابیت فضای کاری اضافه کنید،یکی از بهترین انتخاب ها  پارتیشن های اداری است که می تواند نقش تعیین کننده ای در افزایش زیبایی محیط ایفا نماید. اما پیش از اقدام به خرید بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید.

پارتیشن های اداری انواع مختلفی دارند که هر یک از خصوصیات ویژه ای نیز برخوردارند همین امر سبب می شود شرایط مناسبی برای استفاده از آن ها در چیدمان و دکوراسیون اداری فراهم شود. استفاده از پارتیشن های اداری در فضای دکوراسیون داخلی سبب می شود تا علاوه بر تفکیک فضا، از نقل مکان های پر دردسر آسوده شویم و امکان استفاده از تمامی بخش های محیط را فراهم می نماید. در این مقاله از وب سایت چوبافرم قصد داریم به بررسی نکات مهم پیش از خرید پارتیشن اداری بپردازیم تا بتوانیم شما را در تصمیم گیری راهنمایی کنیم. 

نکات اساسی پیش از خرید پارتیشن های اداری

نکات اساسی خرید پارتیشن های اداری - چوبافرم

لازم است پیش از انتخاب و خرید پارتیشن های اداری نیازهایتان را از هر لحاظ مشخص کنید چرا که پارتیشن ها باید متناسب با نیاز، شرایط دفتر و نوع فعالیت انتخاب و خریداری شوند. توجه به نکات خرید پارتیشن اداری پیش از اقدام، می تواند در یک انتخاب مناسب و مفید موثر و چاره ساز باشد. بنابراین لازم است فاکتورهایی برای خرید لحاظ شود. مواردی همچون:

  • عایق بودن صدا

خاصیت عایق بودن صدا یکی از نکاتی است که در هنگام خرید پارتیشن باید به آن توجه نمود. این ویژگی در پارتیشن های دوجداره بسیار متمایز و نمایان است.

  • نور مورد نیاز فضای اداری

ابعاد و مقدار نور محیط اداری از جمله موارد پر اهمیت است. وجود نور سبب ایجاد انرژی در کارمندان می شود و راندمان کاری را مستقیما تحت تاثیر قرار می دهد. استفاده از پارتیشن شیشه ای فضا را دلبازتر می کند و نور را به خوبی عبور می دهد.

  • توجه به میزان بودجه

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات هنگام خرید پارتیشن های اداری بودجه است. با توجه به تنوعی که در حوزه پارتیشن ها وجود دارد، امکان انتخاب بر اساس هر بودجه ای فراهم شده است.

  • توجه به متریال و میزان کیفیت آن

هر یک از پارتیشن های اداری از قبیل پارتیشن های پی وی سی، پارتیشن های چوبی، پارتیشن های ام دی اف و.. از جنس و متریال متفاوتی برخوردار است و در مقابل هر یک مزایای خاصی دارند که بهتر است پیش از خرید به این موارد توجه شود. 

  • قابلیت جابجایی و نصب

ممکن است برخی از مدیران به فکر گسترش محیط کاری خود باشند و یا اینکه به دلیل اجاره ای بودن دفتر از خرید پارتیشن ها صرف نظر کنند. پارتیشن های اداری هم به صورت ثابت و هم متحرک تولید می شوند که امکان جابجایی و نصب دوباره فراهم گردد. 

  • توجه به ابعاد پارتیشن

توجه به ابعاد و ارتفاع پارتیشن ها یکی دیگر از موارد پر اهمیت هنگام خرید پارتیشن اداری است. به عنوان نمونه در صورتی که می خواهید فضای کاری تان به صورت باز باشد می توانید از پارتیشن های با ارتفاع کم استفاده نمایید و در مقابل در صورتی که می خواهید فضای مجزایی داشته باشید بهتر است از پارتیشن های تمام ارتفاع انتخاب نمایید.  

  • پارتیشن بندی با یک تیم حرفه ای

انتخاب یک تیم حرفه ای، کاربلد و ماهر در زمینه های طراحی، نصب و اجرا یکی از مهم ترین مواردی است که باید قبل از اقدام به خرید و نصب پارتیشن های اداری به آن توجه نمود. چرا که میزان مهارت، تجربه کاری و تخصص سبب می شود تا از نتایج کار بیشترین میزان رضایت را داشته باشید. 

شرکت مهندسی چوبافرم انواع خدمات طراحی، نصب و اجرای انواع پارتیشن های اداری را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید