پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

طراحی و اجراء پارتیشن بندی اداری در شیراز

09196707410 کارشناس پروژه
اجرا پارتیشن اداری در شیراز

پس از انتخاب دفترکار با یک فضای وسیعی روبه رو می شوید که نیاز به تقسیم بندی فضاهایی مناسب برای کارمندان دارد که این طرح با نصب پارتیشن های اداری قابل اجرا است. چوبافرم در نظم بخشی بیشتر به فضای کار تیمی، ایجاد اتاق‌های خصوصی برای کارمندان به شما متقاضیان با تولید انواع پارتیشن کمک می کند، جهت آشنایی بیشتر با طراحی و اجراء پارتیشن بندی اداری در شیراز در ادامه با ما همراه باشید.

چوبافرم
چوبافرم

خرید پارتیشن اداری

پارتیشن بندی یکی اقدامات لازم برای نظم دهی صحیح و ایجاد فضایی کاربردی برای کارمندان در محیط کاری است که توسط چوبافرم قابل اجرا می باشد. پارتیشن بندی اداری در شیراز کاربرد و مدل های مختلفی دارد که در ادامه به تمامی آن ها خواهیم پرداخت و به شما در انتخاب بهترین شرکت تولید کننده و نصب پارتیشن اداری شیراز، کمک خواهیم کرد تا بتوانید با پروژه نصب پارتیشن متناسب با دفتر کار خود را در کمترین زمان با بالاترین کیفیت، اجرا کنید.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری لایه ای پوشش دهنده ای است که مابین فضاهای مشخص شده برای جداسازی اتاق ها، قرار می گیرد که در دو مدل دو جداره و تک جداره طراحی شده اند. نوع پارتیشن تک جداره تنها یک لایه پوششی با ضاخمت نازک است که با هدف تفکیک، بخشیدن نمای زیبا طراحی شده و نوع دوم پارتیشن دو جداره هم با مشخصات ضخامت و مقاومت بالا، عایق بندی مناسب صوتی و حرارتی، تولید می شود. پارتیشن های اداری شیراز با بهترین کیفیت، ماندگاری بالا، مقاومت، تنوع طرح و رنگ بندی، طراحی و متناسب با دفاتر کاری شما متقاضیان در ابعاد استاندارد تولید می شوند.

اجرا پارتیشن اداری در شیراز

پارتیشن بندی شیراز

اجرا پارتیشن بندی و تقسیم بندی محیط کاری باید اصولی و توسط متخصص این زمینه صورت گیرد. بهترین طراحان دکوراسیون در زمینه طراحی و اجرا پارتیشن اداری در شیراز فعالیت دارند که یکی از بهترین آن ها، چوبافرم با سابقه ای درخشان در زمینه تولید متنوع ترین مدل های پارتیشن اداری و خانگی شیراز می باشد، شما می توانید از طریق تماس با ما، مدل و طرح پارتیشن را براساس بودجه و محل کارتان سفارش دهید.

کاربرد های پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری در مدل شیشه ای، فلزی، چوبی، آلومینیومی متناسب برای دانشگاه ها، بیمارستان ها، بانک ها، ادارجات، دفاتر اداری، آتیله ها، آموزشگاه ها طراحی شده اند و امکان سفارش نصب لوگوی و طرح شما بر روی شیشه های پارتیشن وجود دارد و شما می توانید نوع متحرک و ثابت پارتیشن را برای محل کار خود، انتخاب نمایید.

پارتیشن اداری چه ویژگی هایی دارد؟

 1. قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه
 2. تنوع مدل، طرح، رنگ بندی، ابعاد
 3. ایجاد فضایی مناسب و کاربردی
 4. موجود در مدل های چوبی، فلزی، آلومینیومی، شیشه ای
 5. دارای شیشه ای از نوع سکوریت نشکن و مقاوم
 6. عایق بندی مناسب صوتی و حرارتی

معرفی انواع پارتیشن اداری

پارتیشن ثابت و متحرک

 1. پارتیشن ثابت در شیراز: این محصول دارای مزایای ثبات، استحکام، قیمت پایین می باشد که در مقایسه با پارتیشن های اداری متحرک از هزینه تعمیر و نگهداری پایین تری برخوردار بوده و تنها برای فضاهایی که به آکوستیک خوب نیاز دارند، مناسب می باشد.

 2. پارتیشن متحرک در شیراز: پارتیشن های متحرک از قابلیت جابه جایی و تغییر شکل، کنترل نور و تهویه در فضا برخوردار می باشند اما محصولی با ایمنی کمتر در مقایسه با پارتیشن های ثابت در برابر ضربه ساخته شده و قیمت بسیار بالایی هم دارد. اگر محل کار شما اجاره ای است می توانید برای نصب پارتیشن متحرک اقدام کنید تا در صورت جابه جایی، این محصول را هم با خود به دفتر کار جدید خود ببرید و تغییرات لازم را بر روی آن اجرا کنید.

هزینه نصب پارتیشن اداری در شیراز

یکی از عوامل تاثیر گذار بر تعیین قیمت خرید پارتیشن اداری شیراز، هزینه نصب و اجرت نصاب پارتیشن اداری می باشد که بر اساس نوع پروژه، مدت زمان صرف شده، مدل و ابعاد محصول، ثابت یا متحرک بودن پارتیشن، برآورد و تعیین می شود. جهت دریافت خدمات نصب انواع پارتیشن خانگی و اداری با کمترین هزینه اما با بالاترین کیفیت به چوبافرم بسپرید.


 • بهترین مدل پارتیشن اداری شیراز کدام است؟

  بهترین پارتیشن اداری که تاثیر مستقیمی بر ایجاد نظم، سکوت، فضای کاربردی، انتشار نور و هوای کافی دارد، پارتیشن دو جداره اداری شیراز می باشد.

 • ویژگی پارتیشن های اداری شیراز چیست؟

  تمامی مدل های پارتیشن اداری شیراز از مزایای قیمت مناسب، کیفیت و ماندگاری بالا، مقاوم در برابر ضربه، تنوع رنگ بندی و مدل و طرح، برخوردار است.

 • انواع پارتیشن اداری کدام اند؟

  پرکاربردترین پارتیشن های اداری شیراز شامل پارتیشن آلومینیومی، پارتیشن شیشه ای، پارتیشن چوبی، پارتیشن فلزی می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید