پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

پارتیشن شیشه ای چیست؟ (خرید + نمونه کار)

09196707410 کارشناس پروژه
پارتیشن شیشه ای

انتخاب پارتیشن اداری شیشه ای، فضایی جذاب و متفاوت را به محیط اطراف شما هدیه می دهد. این سبک پارتیشن برای چه فضاهایی مناسب است؟

چوبافرم
چوبافرم

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای (پروژه امداد خودرو)

نمونه کار پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چیست؟

دیواری از جنس شیشه که برای تفکیک فضا و جداسازی بخش های مختلف محیط از آن استفاده می‌شود. بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف ساخت و ساز و هزینه برای یراق آلات ساختمانی  گران، می‌توانید از این سیستم جدید و جذاب استفاده کنید. شیشه های مورد استفاده در این نوع پارتیشن مقاوم و دارای وضوح و شفافیت بالاست و به حفظ نور محیط کمک شایانی می‌کند.

شرکت معماری چوبا فرم، سازنده انواع پارتیشن اداری شیشه ای با کیفیت تضمین شده و بهره گیری از طراحان مطرح آماده انجام پروژه های طراحی و نصب پارتیشن شیشه ای در تهران می‌باشد.

پارتیشن شیشه ای چیست؟

قیمت پارتیشن شیشه ای به چه عواملی بستگی دارد؟

برای مدیریت بهتر هزینه، لازم است به عواملی که تعیین کننده قیمت در پارتیشن شیشه ای هستند توجه لازم را داشته باشید. این عوامل شامل موارد زیر است:

قیمت پارتیشن شیشه ای

 • متراژ و مساحت مکان
 • تعداد جداره های استفاده شده در پارتیشن
 • جنس و متریال شیشه
 • کیفیت فریم
 • برند ابزار مصرفی
 • نوع درب شیشه ای

با تغییر هر یک از عوامل بالا، می‌توانید شاهد تغییر قابل توجهی در قیمت پارتیشن شیشه ای خود باشید. برای اطلاعات بیشتر از لیست قیمت و دریافت مشاوره کافیست با شرکت چوبا فرم سازنده انواع پارتیشن اداری شیشه ای تماس حاصل نمایید.

آیا خرید پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت منطقی است؟

خرید پارتیشن ارزان

شاید این نوع پارتیشن از لحاظ اقتصادی موجه و صرف داشته باشد، اما باید به این موضوع توجه کرد که برای داشتن پارتیشن شیشه ای مقاوم باید از بهترین متریال ها استفاده کرد که مسلما نیاز به پرداخت هزینه بالا است. به وفور می‌توان پارتیشن شیشه ای ارزان در بازار مشاهده کرد که از نظر کیفیت پایین می‌باشند اما طراحان و معماران شرکت چوبا فرم از بهترین شیشه ها و یراق آلات موجود در بازار برای تحویل محصولی با کیفیت و زیبا استفاده می‌کنند.

آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای

در ادامه برای راهنمایی بهتر شما عزیزان، انواع پارتیشن شیشه ای را بررسی کرده ایم:

 • پارتیشن شیشه ای فریم دار

پارتیشن شیشه ای فریم دار

در این نوع پارتیشن دور شیشه ها یک فریم از جنس آلومینیوم یا انواع دیگر فریم ها طراحی می‌شود. این نوع پارتیشن به دو شکل ثابت و متحرک قابل اجراست. این نوع پارتیشن در ادارات، دفاتر و سایر مراکز صنعتی قابل نصب است و به دلیل داشتن قاب، نیاز به فضای بزرگ تری دارد.

 • پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس

این پارتیشن بدن فریم است و به دلیل عدم استفاده از فریم و ریل به صورت ثابت قابل اجراست. پارتیشن شیشه ای فریم لس از مدرن ترین و ظریف ترین مدل های پارتیشن است که در فضاهایی با متراژ پایین نیز اجرا می‌شود.

 • پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره

اگر به دنبال پارتیشنی با قابلیت عایق صدا هستید پیشنهاد ما به شما برگزیدن پارتیشن شیشه ای دو جداره می‌باشد. پارتیشن دو جداره شیشه ای بیشتر به شکل فریم دار اجرا می‌شود و فریم های بکار رفته در این نوع پارتیشن بزرگ تر از سایر پارتیشن ها است.

 • پارتیشن تک جداره شیشه ای

پارتیشن تک جداره شیشه ای

پارتیشن شیشه ای تک جداره به صورت فریم لس طراحی شده و از شیشه سکوریت در ساخت آن استفاده شده است. این نوع از پارتیشن به صورت ثابت طراحی می‌شود.

 • پارتیشن شیشه ای طرح دار

پارتیشن شیشه ای طرح دار

اگر می‌خواهید در اولین دیدار، مراجعه کننده فعالیت شما را بهتر درک کند و با آن بیشتر آشنا شود، می‌توانید طرح یا لوگوی خود را بر روی شیشه پارتیشن حک کنید. در پارتیشن شیشه ای دکوراتیو استفاده از این مدل بسیار رایج است.

 • پارتیشن شیشه ای مدرن

پارتیشن شیشه ای مدرن

ظرافت و زیبایی در این مدل، اولین چیزی است که به محض رویت به چشم می‌خورد. استفاده از فریم و شیشه با متریال عالی و مدرن بازار و طراحی ماهرانه پارتیشن های مدرن توسط معماران مجموعه چوبا فرم از دیگر موارد قابل توجه است.

 • پارتیشن شیشه ای هوشمند

پارتیشن شیشه ای هوشمند

میزان جذب نور، محدودیت دید و میزان شفافیت را در این نوع پارتیشن می‌شود تعیین کرد. متریال به کار رفته در این نوع پارتیشن، شیشه های اسمارت گلس (Smart glass) است.پارتیشن شیشه ای هوشمند یک ریموتی طراحی می‌شود که با آن بتوان پارتیشن هوشمند را به طور دلخواه تنظیم کرد.

 • پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

این نوع پارتیشن اغلب در اتاق جلسات، اتاق هیئت مدیره و اتاق های کنفرانس و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای حفظ حریم شخصی ما به شما استفاده از این نوع پارتیشن را پیشنهاد می‌کنیم. طراحان چوبا فرم پارتیشن شیشه ای سندبلاست را، از شیشه های سندبلاست شده یا شیشه های برفی مات تهیه می‌کنند.

 • پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای رنگی

در این پارتیشن ها با استفاده از شیشه لاکوبل های رنگی می‌توان در ساخت آن تنوع ایجاد کرد. طراحی این نوع پارتیشن بسیار به سبک محیط شما بستگی دارد.

 • پارتیشن شیشه ای کوتاه (نیم قد)

پارتیشن شیشه ای کوتاه (نیم قد)

این پارتیشن ها برای محیط هایی که نیاز به کاهش بیشتر اصوات دارند مناسب نیست اما کاربردی تر است. این پارتیشن ها به طور معمول ارزان تر از سایر مدل ها است و در دفاتر دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • پارتیشن آینه ای

پارتیشن آینه ای

اگر می‌خواهید که فضا مقداری بزرگ تر به نظر بیاید می‌توانید از پارتیشن آینه ای استفاده کنید. این پارتیشن با طراحی زیبا و خاص خود فضا را روشن تر می‌کند و فضای خاصی نیز اشغال نمی‌کند. فضاهای کوچک بسیار مناسب برای این نوع پارتیشن هستند.

 • پارتیشن شیشه ای کرکره دار

پارتیشن شیشه ای کرکره دار

این پارتیشن اغلب در دانشگاه ها، شرکت ها و اداره ها استفاده می‌شود. از جمله مزایایی که این نوع پارتیشن دارد می‌توان به پاره نشدن، کثیف نشدن و خراب نشدن آن اشاره کرد. این کرکره میان دو جداره از شیشه های سکوریتی که با گاز آرگون پر شده است قرار می‌گیرد.

 • پارتیشن شیشه ای برای منزل

پارتیشن شیشه ای برای منزل

با کمترین هزینه می‌توانید هارمونی و دیزاین منزل خود را به شکل مدرنی تغییر دهید. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای شیک و یا پارتیشن آینه ای می‌توانید قسمت های مختلف منزل خود را کاربردی تر و زیباتر کنید. حسن خوبی که این پارتیشن ها دارند متحرک بودن آنهاست که می ‌توان آن ها را با هر قسمتی سازگار کرد. پارتیشن بندی حمام از دیگر قسمت های منزل است که بسیار از پارتیشن برای قسمت بندی آن استفاده می‌کنند که بسیار جلوه زیبایی دارد.

نصب پارتیشن شیشه ای چگونه است؟

نصب پارتیشن شیشه ای

 • ثبت سفارش:

برای اجرا و نصب پارتیشن های شیشه ای، ابتدا باید با کارشناسان مربوطه چوبا فرم تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

 • اندازه گیری و بازدید از محل:
 • این مرحله بسیار مهم است و حرفه ای بودن در آن حرف اول را می‌زند. اندازه گیری ها باید به طور دقیق انجام شود.
 • ساخت و نصب:
 • استفاده از طراحان و معماران حرفه ای می‌تواند خیال شما را از بابت این مرحله راحت کند. با توجه به اندازه گیری هایی که از قبل شده طراحان پارتیشن را می‌سازند و برای نصب آماده می‌‎کنند.

اجرای پارتیشن شیشه ای توسط مجموعه چوبا فرم

اجرای پارتیشن شیشه ای توسط مجموعه چوبا فرم

چوبا فرم، مرکز تخصصی ساخت انواع پارتیشن با ژورنالی کامل انتخاب شما را بسیار راحت تر می‌کند. این مجموعه با رعایت اصول و مبانی مهندسی می‌تواند خالق طرح های رویایی درون ذهن شما باشد. تمامی پروژه ها به صورت کامل از ابتدا تا انتها تضمین می‌شود و سرعت عمل بالای این مجموعه باعث وجه تمایز این مجموعه با سایر مراکز شده است.



امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید