پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

اجرای پارتیشن اداری با کم ترین هزینه در کرج

09196707410 کارشناس پروژه
اجرای پارتیشن اداری در کرج

پارتیشن اداری انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها زیبایی بینظیری به محیط شما میدهد علاوه بر این برای کارکنان شما حفظ حریم خصوصی ایجاد میکند  اجرای پارتیشن اداری، مزیت و انواع آن را برای شما توضیح داده ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چوبافرم
چوبافرم

اجرای پارتیشن اداری در کرج

نصب و اجرای  پارتیشن اداری در کرج

یکی از راه های تفکیک فضا در محیط های اداری اجرای پارتیشن اداری است که بسیاری از افراد به جای استفاده از دیوارهای گچی یا آجری از این پارتیشن ها استفاده میکنند. شما با ایجاد اتاق های مجزا برای کارکنان خود حریم خصوصی ایجاد میکنید و هر کدام از آن ها یک فضای شخصی برای انجام دادن کار ها دارند علاوه بر این فضای اداری شما شیک تر و مدرن تر میشود.

اجرای پارتیشن اداری یکی از گزینه هایی است که شما میتوانید با نصب آن به محیط کار خود نظم و زیبایی را بدهید یکی از مزیت های این پارتیشن این است که شما با تغییر دکوراسیون میتوانید پارتیشن را جابه جا کنید اما شما با داشتن دیواره های آجری دیگر امکان جابه جایی آن را ندارید.

این نوع پارتیشن ها در ابعاد و اندازه های مختلفی و با متریال های گوناگونی از جمله  پارتیشن ام دی اف، پاریتشن آکوستیک و.... طراحی و تولید میشود که شما میتوانید برای خرید آن ها با شرکت چوبافرم تماس بگیرد و برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما صحبت کنید.

نصب و اجرای  پارتیشن اداری در کرج

پارتیشن اداری چیست؟

قطعا پارتیشن اداری را در محیط های اداری، منزل، بانک ها و... مشاهده کرده اید. همان طور که در بالا گفتیم پارتیشن اداری یک جداکننده ی شیشه ای است که بیشتر در محیط اداری استفاده میشود.  نصب پارتیشن اداری به دو صورت تک جداره و دوجداره است که در ادامه بیشتر با این دونوع پارتیشن اداری آشنا میشوید.

از انجایی که بیشتر ادارات یا مراکز دولتی نیاز دارند  علاوه بر اینکه یک فضای خصوصی برای کارکنان خود ایجاد میکند باعث زیبایی و شیک شدن محیط اداره شما میشود برای همین بسیاری از ادارات مردن از این پارتیشن استفاده میکنند.

شما میتوانید پارتیشن اداری را با انواع شیشه ها ترکیب کنید. شیشه های رنگی، شیشه های سکوریت، شیشه های مات شونده و... ازجمله نوع های شیشه است که میتوانید برای زیبایی بیشتر از آن استفاده کنید.

انواع  پارتیشن اداری در کرج

ا اجرای نواع  پارتیشن اداری در کرج

همان طور که گفتیم این پارتیشن با متریال های مختلفی طراحی و تولید میشود که هر کدام از آن ها زیبایی بینظیری دارند این پارتیشن های اداری شامل:

اجرای پارتیشن اداری ام دی اف اداری در کرج

اجرای پارتیشن اداری ام دی اف اداری در کرج

پارتیشن ان دی اف همان طور که از اسمش پیداست علاوه بر استفاده از شیشه در آن از فریم  چوب های ام دی اف طراحی و تولید میشود. مهم ترین مزیت اجرای پارتیشن ام ی اف این است که قیمت ارزان تری نسبت به دیگر نوع های پارتیشن اداری دارد. پارتیشن اداری ام دی اف به دلیل استفاده از چوب های ام دی اف بسیار سبک و شامل طرح ها و رنگ های مختلفی است که به همین دلایل محبوبیت زیادی دارد و بیشتر ادارات از این نوع پارتیشن استفاده میکنند. شما میتوانید برای خرید و اجرای پارتیشن ام دی اف اداری با شرکت چوبافرم در کرج تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.

اجرای پارتیشن اداری آلومینیم اداری در کرج

اجرای پارتیشن اداری آلومینیم اداری در کرج

در پارتیشن آلومینیوم اداری  از پروفیل آلومینیوم به عنوان فریم در این پارتیشن استفاده میکنند. پروفیل آلومینیوم به عموان فریم در بعضی از مکان های اداری همچون بانک ها، اتاق های کنفرانس، هتل ها و... استفاده میشود. پارتیشن آلومینیومی از فریم های نازک و ظریف ساخته شده است که علاوه بر مقاومت بالا، شیشه های با ابعاد بزرگ طراحی و تولید میشود. قیمت این پارتیشن بستگی به متراژی که شما میخواهید از این پارتیشن استفاده کنید دارد برای اطلاعات بیشتر و اجرای پارتیشن اداری آلومینیوم با شرکت چوبافرم در کرج تماس بگیرید.

اجرای پارتیشن شیشه ای در کرج

اجرای پارتیشن شیشه ای در کرج

اجرای این پارتیشن باعث زیبایی بینظیری در محل کار شما میشود. یکی از مزایای اجرای این پارتیشن این است که نصب آسان تری نسبت به سایر پارتیشن های دیگر دارد. قیمت این پارتیشن  به دلایلی همچون ترکیب آن با انواع پارتیشن، ابعاد متفاوت و... نمیتوان قیمتی ثابتی برای آن تعیین کرد.  یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه ی طراحی و اجرای پارتیشن شیشه ای اداری و انواع آن شرکت چوبافرم در کرج است که شما میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

اجرای پارتیشن تک جداره و دوجداره اداری

اجرای پارتیشن تک جداره و دوجداره اداری

یکی از نوع های پارتیشن اداری که میتوانید در محیط های کوچک از آن استفاده کنید پارتیشن تک جداره است. همه ی مواردی که در بالا نام بردیم میتواند به صورت پارتیشن تک جداره و پارتیشن دو جداره اداری نصب شود. نصب این پارتیشن نیاز به نگهدارنده و ستون دارد اما یکی از مزیت های آن قیمت ارزان تر نسبت به پارتیشن دوجداره است. پارتیشن دوجداره از دو عدد شیشه ساخته شده است و شما میتوانید برخلاف پارتیشن تک جداره اداری از پرده های کرکره ای در این پارتیشن استفاده کنید. پارتیشن دوجداره مقاومت بالا تری دارد برای همین نیاز به نگهدارنده یا ستون برای نصب و اجرای آن ندارد. شما میتوانید برای خرید  یا اجرای پارتیشن تک جداره و دوجداره اداری با شرکت چوبافرم در کرج تماس بگیرید.

مزایای اجرای پارتیشن اداری

اجرای پارتیشن اداری و انواع آن مزیت هایی دارد که شامل:

 • حریم خصوصی برای کارکنان
 • روشنایی بیشتر
 • نصب آسان
 • رنگ و طرح های متفاوت
 • قابلیت جابه جایی
 • ارزان تر از دیواره های گچی و آجری

اجرای پارتیشن اداری توسط شرکت چوبافرم

شرکت چوبا فرم یکی از شرکت های معتبر با 15 سال سابقه در زمینه ی اجرای انواع پارتیشن اداری است. شرکت ما با استخدام افراد متخصص  باتجربه این اطمینان را به شما میدهد که در هنگام نصب و اجرای پارتیشن اداری هیچ نوع مشکلی برای شما پیش نیاید . شما میتوانید برای اجرای پاریتشن اداری با شرکت چوبافرم در کرج تماس بگیرد.

پارتیشن اداری در چه مکان هایی استفاده میشود؟

پارتیشن اداری در مجان های مختلفی پیاده سازی میشود که این مکان ها عبارتند از:

 • بانک
 • اتاق کنفرانس
 • مراکز دولتی
 • ادارات خصوصی
 • شرکت های نیمه خصوصی
 • و...

شما میتوانید در هر یک از محیط هایی که در بالا نام بردیم از پارتیشن اداری استفاده کنید تا محیط آرام  و زیبا برای کارکنان خود ایجاد کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید