پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

کابینت ام دی اف - جدیدترین مدل ها با رنگ بندی متنوع

09196707410 کارشناس پروژه
کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف یکی از محبوب ترین مدل های کابینت آشپزخانه است که در بسیاری از خانه ها استفاده میشود. یکی از مدل ها  و رنگ های کابینت ام دی اف، کابینت سفید طلایی است.

بهره‌‌‌مندی از اطلاعات لازم در مورد جنس کابینتها سبب می‌‌‌شود تا سبک تزئینات آشپزخانه را بر اساس احتیاجات و نقص‌‌‌های موجود تعیین کنید و جذابیت و عملکرد این مکان را افزایش دهید بنابراین در این مقاله به معرفی انواع جنس کابینت کاربردها و معایب و مزایای هرکدام پرداخته‌شده است.

چوبافرم
چوبافرم

کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف همان طور که از اسمش پیداست از متریالی به نام ورق های ام دی اف ساخته شده است. چوب های ام دی اف دارای طرح و رنگ های بیشماری است که به همین خاطر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کابینت های ام دی اف بسیار سبک بوده قیمت آن نسبت به سایر کابینت های آشپزخانه ارزان تر است. یکی از رنگ ها و مدل های معروف این کابینت که در بسیاری از خانه مشاهده کرده اید کابینت ام دی اف  سفید طلایی است که در ادامه بیشتر با این مدل از کابینت آشنا میشویم.

کابینت ام دی اف چیست؟

همان طور که گفتیم جنس این کابینت ها از ام دی اف است یعنی درب ها، تاج، دستگیره، کناره و.... که بعد از بسته شدن در شما مشاهده میکنید به جز صفحه ی روی کابینت، تمامی آن ها از ام دی اف ساخته شده اند. در بسیاری از خانه ها از صفحه های سنگی یا صفحات کورین استفاده میکند که زیبایی خاصی به آشپزخانه شما میدهد.

کابینت جزو عواملی است که به فضای داخلی آشپزخانه چهره‌ای جذاب می‌‌‌بخشد با توجه به اینکه کابینت‌‌‌ها از انواع و جنس‌‌‌های مختلفی برخوردار هستند ازاین‌رو هرکسی می‌‌‌تواند با هر سلیقه‌‌‌ای فضای مدنظر خود را پدید بیاورد یکی از اجزای کابینت بدنه آن است که اصلی‌‌‌ترین بخش کابینت محسوب می‌‌‌شود و در نمای آن قابل‌مشاهده نیست جنس کابینت و بدنه آن بسیار مهم بوده و در استحکام آن نیز نقش مهمی ایفا می‌‌‌کند.

کابینت ام دی اف

مدل های کابینت ام دی اف

میتوان گفت در بیشتر خانه ها از کابینت ام دی اف استفاده شده است اگر شما به دنبال یک کابینت برای آشپزخانه خود میگردید که علاوه بر طرح ها و مدل های مختلف، زیبایی دوچندانی داشته باشد بهترین گزینه خرید کابینت ام دی اف از شرکت چوبا فرم است. کابینت ام دی اف مدل ها و انواع مختلفی دارد که شامل:

  1. کابینت ام دی اف کلاسیک
  2. کابینت ام دی اف مدرن
  3. کابینت ام دی اف نئوکلاسیک

مدل های کابینت ام دی اف

کابینت ام دی اف کلاسیک

کابینت ام دی اف کلاسیک، شامل 3 محصول کابینت چوبی، کابینت روکش چوبی و کابینت ممبران می باشد. این 3 محصول از نظر ظاهری باهم شباهت هایی دارند. درب های ابزار خورده، حکاکی از جمله مشخصه های این 3 محصول کلاسیک است. یکی از کار هایی که باعث جذابیت این کابینت ها میشود استفاده از تاج و زیر چراغ  ابزار خورده است  که معمولا در قسمت های کف و طاق یونیت های دیواری نصب میشود. در کابینت ام دی اف کلاسیک از سنگ مصنوعی  کورین در قسمت صفحات استفاده میکنند. شما میتوانید برای خرید این سبک از کابینت ام دی اف با شرکت چوبا فرو تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

کابینت ام دی اف کلاسیک

کابینت ام دی اف مدرن

این کابینت هم دارای 3 محصول است که شامل: کابینت های گلاس، کابینت فوق برجسته، کابینت ملامینه استو در  کابینت های ام دی اف مدرن از دستگیره های مخفی استفاده میشود. قیمت این کابینت نسبت به سایر مدل های کابینت ارزان تر است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

کابینت ام دی اف مدرن

کابینت ام دی اف نئو کلاسیک

این کابینت یکی از سبک های کابینت ام دی اف است که به تازگی در بسیاری از خانه  ها استفاده میشود. در کابینت ام دی اف نئوکلاسیک از ام دی اف های صابونی استفاده میشود. این مدل از کابینت های ام دی اف شامل دو محصول کابینت پولیشی و کابینت انزو است. شما میتوانید برای خرید این کابینت با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

کابینت ام دی اف نئو کلاسیک

رنگ های کابینت ام دی اف

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم کابینت های ام دی اف دارای طرح و رنگ های متفاوتی هستند. چند تا از رنگ های کابینت ام دی اف که محبوبیت زیادی دارند شامل:

  • کابینت ام دی اف سفید طلایی

در حالت کلی رنگ سفید حالت خنثی دارد و در بیشتر پس زمینه ها از این رنگ استفاده میشود علاوه بر این این رنگ میتواند با رنگ های دیگر ترکیب شود و زیبایی دوچندانی بدهد یکی از این رنگ ها، طلایی است. کابینت ام دی اف سفید طلایی یکی از رنگ های این کابینت است که در بسیاری از خانه ها به دلیل زیبایی آن را مشاهده کرده اید. شما میتوانید برای خرید کابینت ام دی اف سفید طلایی با شرکت چوبا فرم تماس بگیرید.

کابینت ام دی اف سفید طلایی

  • کابینت ام دی اف سفید

همان طور که گفتیم رنگ سفید حالت خنثی دارد و میتواند به تنهایی هم زیبا باشد یکی از مزیت های  کابینت سفید این است که شما با هر دکوراسیونی که دارید میتوانید این رنگ را استفاده کنید زیرا رنگ سفید با ترکیب هر رنگی میتواند زیبا باشد. شما میتوانید برای زیبایی بیشتر از سنگ سفید در روی صفحه ی کابینت استفاده کنید.

کابینت ام دی اف سفید

  • کابینت ام دی اف سفید و قهوه ای

یکی دیگر از رنگ هایی که محبوبیت زیادی دارد کابینت ام دی اف سفید قهوه ای است که امروزه در بسیاری از خانه ها این کابینت را مشاهده کرده اید. شما میتوانید در آشپز خانه های کوچک این رنگ از کابینت را استفاده کنید . برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

کابینت ام دی اف سفید و قهوه ای

مزایای کابینت های ام دی اف (MDF)

کابینت ام دی اف ظاهری شبیه به چوب دارد و با روکش های چوبی, غیر چوبی, رنگ و… پوشش داده میشود MDF از فرآورده های چوب است که با دانسیته متوسط تولید میشود و وزن بسیار سبکی دارد کابینت ام دی اف دارای سطحی صاف با خواص فیزیکی و مکانیکی بالا میباشد این نوع کابینت در برابر رطوبت مقاوم است و به همین دلیل برای کابینت دور سینک ظرفشویی و کفپوش ها مناسب میباشد کابینت ام دی اف در برابر حرارت مقاومت بالایی دارند و عایق مناسبی برای صدا نیز محسوب میشوند.

هزینه پایین

یکی از برجسته ترین مزایای کابینت ام دی اف (MDF) قیمت آن می باشد از آنجایی که ام دی اف (MDF) از فیبرهای چوبی موم و رزین ساخته شده است ارزان تر از کابینت های تمام چوب استیل زنگ نزن و سایر جنس های کابینت هستند بنابراین اگر می خواهید کابینت های آشپزخانه تان را با هزینه مناسبی نو نوار کنید کابینت های ام دی اف گزینه ایده آلی می باشند.

مزایای کابینت های ام دی اف

به راحتی تمیز می شوند

از آنجایی که سطح کابینت های ام دی اف (MDF) از لایه نازک وینیل تشکیل شده است به راحتی تمیز می شوند بیشتر لکه ها را می توانید با اسفنج یا یک تکه پارچه نرم و آب پاک کنید برای لکه های مقاوم تر می توانید به اسفنج تان کمی شوینده خانگی غیر ساینده اضافه کنید با وجود این از به کار بردن شوینده های قوی که حاوی مواد نفتی الکلی یا استون هستند خودداری کنید زیرا ممکن است به سطح کابینت آشپزخانه آسیب برسانند پس از پاک کردن لکه کابینت را با دستمال کاغذی خشک نمایید تا از آسیب های ناشی از رطوبت جلو گیری شود.

بد شکل و دچار انحراف نمی شوند

برخلاف کابینت های چوبی کابینت های ام دی اف (MDF) مستعد تاب برداشتن و انحراف نیستند در کابینت هایی که تاب بر می دارند درب کابینت به خوبی بسته نمی شود طبقه ها نامتقارن می شوند و حتی شاید ظاهری غیر جذاب و نامتقارن پیدا کنند اگر کابینت های چوبی در محیط بسیار مرطوب استفاده شوند احتمال دارد که این مشکلات پیش بیاید کابینت های ام دی اف (MDF) جایگزین ایده آلی برای آب و هوا و یا فضای بسیار مرطوب هستند زیرا دیگر لزومی ندارد که نگران بدشکل شدن یا آسیب ناشی از رطوبت باشید.

قیمت کابینت های ام دی اف

قیمت کابینت های ام دی اف

به دلایل مختلفی نمیتوان قیمت دقیق برای کابینت های ام  دی اف تعیین کرد. ابعاد کابینت، نوع صفحه، رنگ کابینت، انواع  کابینت ام دی اف، مدل های کابینت ام دی اف و... از جمله دلایلی هستند که نمیتوان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید