پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

طرح و رنگ های کابینت ممبران + قیمت آن

09196707410 کارشناس پروژه
کابینت ممبران

کابینت های ممبران جدید دارای انواع مختلفی هستند و به دلیل رنگ ها متنوع محبوبیت زیادی دارند. قیمت این کابینت ها به عوامل زیادی بستگی دارد که شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

چوبافرم
چوبافرم

کابینت ممبران

یکی از پرطرفداری ترین نوع های کابینت آشپزخانه، کابینت ممبران است. از ویژگی های این کابینت میتوان به تنوع رنگ بالا، قیمت مناسب، طرح و سبک های محتلف اشاره کرد. قیمت این کابینت نسبت به دیگر کابینت ها ارزان تر است و به همین خاطر در بیشتر آشپزخانه ها از آن استفاده میکننند. شما قبل از خرید این کابینت باید بدانید کابینت ممبران چیست و چه طرح و رنگ هایی دارد؟

کابیت ممبران چیست؟

قبل از آنکه بخواهیم این کابینت را برای شما تعریف کنید باید بدانید که این کابینت همان کابینت وکیوم است. بسیاری از افراد بر این باورند که این دوکابینت باهم متفاوت است اما این تصور کاملا اشتباه است. 

کابینت ممبران دارای روکش پی وی سی و بدنه ی همچون ام دی اف، چوب یا نئوپان ساخته شده است. خیلی از افراد  تصور میکنند که این کابینت با کابینت وکیوم متفاوت است ولی این باور کاملا اشتباه است و هیچ تفاوتی بین این دو کابینت وجود ندارد.  کابینت ممبران دارای طرح و رنگ  های مختلفی دارد که یکی از پرطرفدار ترین آن ها کابینت ممبران سفید است که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا میشویم. شما میتوانید برای خرید کابینت ممبران با شرکت چوبافرم تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

کابیت ممبران چیست؟

انواع کابینت ممبران ( وکیوم)

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم این کابینت انواع مختلفی دارد. انواع این کابینت شامل:

کابینت  ممبران مدرن یا جدید

بسیاری از مردم تصور میکنند که کابینت ممبران فقط به صورت کلاسیک است اما این تصور کاملا اشتباه است و شما میتوانید کابینت ممبران را به صورت مدرن  استفاده کنید. این کابینت ها به دلیل زیبایی و قیمت مناسب محبوبیت زیادی دارند و بسیاری از افراد از این نوع کابینت در آشپزخانه ی خود استفاده  میکنند. شما میتوانید برای خرید و اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

کابینت  ممبران مدرن یا جدید

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک به دلیل زیبایی و قیمت مناسب تر نسبت به کابینت ممبران مدرن محبوبیت زیادی دارند در این کابینت از گل های برجسته، تاج و ستون های زیبا  استفاده میشود که به همین خاطر افراد زیادی در آشپز خانه ی خود از آن استفاده میکنند. استفاده از این کابینت باعث میشود  تا محیطی کاملا سلطنتی و زیبا در آشپز خانه خود  ایجاد شود. شرکت چوبافرم یکی از شرکت های طراحی و اجرای انواع کابینت ممبران است که شما میتوانید برای خرید آن با شرکت ما تماس بگیرید.

کابینت ممبران کلاسیک

انواع رنگ های کابینت ممبران

کابینت ممبران رنگ های متفاوتی دارد اما ما در این سایت چند تا از رنگ های محبوب این کابینت را برای شما اورده ایم اما در حالت کلی شما میتوانید این کابینت را در رنگ های مختلف سفارش بدهید. رنگ های کابینت ممبران شامل:

کابینت ممبران سفید

رنگ سفید به دلیل اینکه با تمامی رنگ ها میتواند ترکیب شود و از طرفی هم میتوان در تمامی دکوراسیون ها از این رنگ استفاده کرد محبوبیت زیادی دارد برای همین در بسیاری از آشپزخانه ها از کابینت ممبران سفید استفاده میکنند. یکی از مزیت های این کابینت این است که روشنایی آشپز خانه ی شما را چند برابر میکند. برای طراحی این کابینت میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید

کابینت ممبران سفید

کابینت ممبران سفید صدفی

 استفاده از کابینت ممبران سفید صدفی به دلیل اینکه فضا را بزرگ تر نشان میدهد و باعث روشنایی بیشتر محیط میشود در آشپز خانه های کوچک از این کابینت استفاده میکند. این کابینت میتواند در سبک های مختلفی از جمله مدرن، جدید، کلاسیک استفاده شود به همین دلیل محبوبیت زیادی دارد. در این کابینت ها از سنگ های کورین برای زیبایی بیشتر استفاده میشود.

کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران طوسی

کابینت ممبران طوسی در آشپزخانه های مدرن و کلاسیک استفاده میشود در حالت کلی رنگ طوسی و دیزاینی که این نوع کابینت ها دارند محبوبیت زیادی دارد. این رنگ به دو صورت طوسی روشن و طوسی تیره وجود دارد که انتخاب هر کدام از آن ها کاملا علاقه ای است و شما میتوانید با توجه به نوع دکوراسیون منزل خود یکی از این رنگ ها را انتخاب کنید.

رنگ های دیگری هم وجود دارد که شامل:

 • کابینت ممبران قهوه ای

کابینت ممبران قهوه ای

 • کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طلایی

 • کابینت ممبران کرم طلایی

کابینت ممبران کرم طلایی

 • کابینت ممبران گردویی

کابینت ممبران گردویی

 • و...

مزایای کابینت ممبران

استفاده از کابینت ممبران در آشپزخانه ی خود مزایایی دارد که شامل:

 • تنوع بالا رنگ
 • انواع مختلف
 • قیمت مناسب
 • زیبایی منحصر به فرد

مزایای کابینت ممبران

قیمت کابینت ممبران

در حالت کلی قیمت کابینت ممبران بسیار ارزان تر از انواع کابینت های آشپزخانه است. این کابینت ها دارای تنوع زیادی هستند و هر کدام از آن ها قیمت مشخصی برای خود دارند. قیمت کابینت ممبران به عوامل زیادی بستگی دارد و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد این عوامل شامل:

 • طرح های مختلف کابینت ممبران
 • رنگ های کابینت ممبران
 • انواع کابینت ممبران
 • کابینت ممبران بدون دستگیره
 • و...

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و تعیین قیمت دقیق با شرکت چوبا فرم تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

قیمت کابینت ممبرانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید