پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

جدیدترین مدل های کابینت ملامینه و انواع آن

09196707410 کارشناس پروژه
کابینت ملامینه

یکی از کارهایی که شما میتوانید برای تغییر دکوراسیون منزل و آشپزخانه انحام دهید خرید کابینت آشپزخانه است. کابینت های آشپزخانه انواع مختلفی دارد. کابینت ملامینه، کابینت ام دی اف و... از جمله کابینت های آشپزخانه است. یکی از نوع های محبوب این کابینت، کابینت ملامینه است که مزیت هایی زیادی دارد شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

چوبافرم
چوبافرم

کابینت ملامینه چیست؟

کابینت ملامینه یکی از انواع کابینت آشپزخانه است که یکی از مزیت های بزرگ این کابینت قیمت ارزان آن است. کابینت ملامینه ترکیبی از موادی همچون خرده چوب، چسب، رزین و کاغذ است این کابینت دارای رنگ و طرح های همچون کابینت ملامینه سفید طلایی، کابینت ملامینه سفید طوسی است که شما میتوانید با توجه به نوع دکوراسیون منزلتان این نوع کابینت ها را انتخاب کنید. شما قبل از خرید کابینت باید نکاتی از جمله مزایا این کابینت ، انواع این کابینت و... را بدانید تا بتوانید بهترین نوع کابینت ملامینه را خریداری کنید. شما میتوانید برای خرید کابینت ملامینه آشپزخانه با شرکت چوبافرم تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

کابینت ملامینه چیست؟

انواع رنگ های کابینت ملامینه

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم کابینت های ملامینه دارای رنگ های متفاوتی هستند که هر کدام از آن ها محبوبیت زیادی دارند اما 3 رنگ پرطفدار این کابینت شامل:

کابینت ملامینه سفید طلایی

در حالت کلی رنگ سفید برای تمامی دکوراسیون های منزل از جمله کلاسیک و مدرن استفاده میشود و علاوه بر این به دلیل آنکه نور خورشید را انعکاس میدهد میتواند باعث روشنایی بیشتر آشپزخانه شما بشود برای همین کابینت ملامینه سفید طلایی یکی از محبوب ترین رنگ های این نوع کابینت است. شما میتوانید برای خرید این رنگ از کابینت با شرکت ما تماس بگیرید.

کابینت ملامینه سفید طلایی

کابینت ملامینه سفید طوسی

یکی از پرطرفدار ترین کابینت های آشپزخانه، کابینت ملامینه سفید طوسی است. این کابینت در بسیاری از دکوراسیون های منزل استفاده میشود شما میتوانید از این کابینت در آشپزخانه های شیک و مدرن یا کلاسیک استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت چوبافرم تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

کابینت ملامینه سفید طوسی

کابینت ملامینه رنگ های دیگر هم دارد که هر کدام از آن ها مزیت های خودش را دارد این رنگ ها شامل:

 • کابینت ملامینه سفید براق

کابینت ملامینه سفید براق

 • کابینت ملامینه سفید مات

 • کابینت ملامینه طوسی

کابینت ملامینه طوسی

 • و...

تفاوت کابینت ملامینه و های گلاس

یکی از سوال هایی که برای اکثر افراد پیش می آید این است که تفاوت کابینت ملامینه و های گلاس چیست؟

باید به طور کلی بگوییم این دو کابینت آشپزخانه باهم تفاوت های زیادی دارد چون کابینت ملامینه از ورق های نئوپان با روکش ملامینه میسازند ولی کابینت هایگلاس  ام دی اف با نوعی روکش پلاستیکی میسازند برای همین این دو کابینت با هم تفاوت هایی زیادی دارند و نمیتوان گفت که این دو کابینت یکی هستند. دیگر تفاوت های کابینت ملامینه و های گلاس میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کابینت های گلاس درخشش بیشتر دارند
 • قیمت کابینت ملامینه ارزان تر است.
 • کابینت های گلاس مقاومت بیشتر نسبت به رطوبت و آب دارد.
 • کابینت ملامینه در برابر تیزی وخراش آسیب پذیر تر است
 • جای انگشت در کابینت های گلاس قابل مشاهده است.

تفاوت کابینت ملامینه و های گلاس

انواع روکش های کابینت ملامینه

کابینت ملامینه از نظر روکش به بخش های مختلفی تقسیم میشود که  شما میتوانید هرکدام از آن ها را استفاده کنید این روکش ها شامل:

 1. کابینت ملامینه براق
 2. کابینت ملامینه مات
 3. کابینت ملامینه کتان

قیمت کابینت ملامینه

کابینت ملامینه به دلایلی همچون روکش های متفاوت، رنگ های کابینت، ابعاد آن و... نمیتوان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد اما شما میتوانید برای خرید و تعیین قیمت کابینت ملامینه با شرکت ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید. شرکت چوبافرم یکی از شرمت های با سابقه و معتبر در زمینه ی طراحی و ساخت انواع کابینت های آشپزخانه از جمله کابینت هایگلاس، کابینت ملامینه، کابینت ام دی اف و... است.

مزایای کابینت ملامینه

حالا زمان آن رسیده که مزایایی این کابینت را برای شما بگوییم. کابینت ملامینه مزایایی دارد که شامل:

 • تمیزکاری آسان
 • تنوع در طرح و رنگ
 • قیمت نسبتا ارزان
 • در برابر خراش مقاوم است
 • وزن بسیار سبک
 • قابلیت استفاده در دکوراسیون های مدرن و کلاسیک
 • و...

شرکت چوبافرم یکی از شرکت هایی است که شما میتوانید برای ساخت و طراحی کابینت ملامینه با ما تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید