پارتیشن اداری
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

بهترین رنگ در پارتیشن

09196707410 کارشناس پروژه
رنگ بندی پارتیشن

پارتیشن شیشه ای برای تقسیم بندی فضا و استفاده بهتر از محیط های همچون اداری، منزل، رستوران و کتابخانه ها استفاده میشود یکی از نکاتی که شما باید قبل از خرید پارتیشن به آن دقت بسیاری کنید رنگ پارتیشن است که با دکوراسیون شما مطابقت داشته باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت چوبافرم تماس بگیرید.

چوبافرم
چوبافرم

رنگ بندی پارتیشن شیشه ای

یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی فضای اداری، منزل، رستوران و کتابخانه، رنگ پارتیشن مورد نظر است و شما باید قبل از خرید پارتیشن با توجه به دکوراسیون یک رنگ مورد نظر برای پارتیشن خود انتخاب کنید. یکی از مزیت های پارتیشن این است که شما میتوانید از محیط های اداری خود استفاده بیشتری بکنید. پارتیشن انواع مختلفی دارد. پارتیشن شیشه ای، پارتیشن تک جداره، پارتیشن دوجداره، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم از جمله پارتیشن هایی هستند که شما میتوانید از آن استفاده کنید.

رنگ های مناسب برای پارتیشن

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم یکی از مهم ترین کارها قبل از خرید پارتیشن رنگ آن است.  معمولا از رنگ های سفید در پارتیشن  های اداری استفاده میکنند. رنگ های مناسب برای پارتیشن شامل:

رنگ سفید در پارتیشن

در حالت کلی رنگ سفید القا آرامش است یکی از مزیت های رنگ سفید در پارتیشن ها این است که این پارتیشن برای تمامی دکوراسیون های منزل، اداری، کتابخانه و... استفاده میشود. البته رنگ سفید معمولا در پارتیشن های اداری استفاده میشود.

رنگ های مناسب برای پارتیشن

 

رنگ مشکی در پارتیشن

یکی از رنگ های دیگری که در پارتیشن استفاده میشود رنگ مشکی است. این رنگ بیشتر در منازل استفاده میشود و هزینه آن نسبت به سایر رنگ های دیگر ارزان تر است. شما میتوانید برای خرید انواع پارتیشن با شرکت چوبافرم تماس بگیرید.

رنگ قهوه ای در پارتیشن

یکی دیگر از رنگ های محبوب که در ادارات دولتی استفاده میشود رنگ قهوه ای پاریشن ها است. شما میتوانید برای خرید پارتیشن با رنگ های متفاوت با شرکت ما تماس بگیرید. کارشناسان ما پاسخگویی تمامی سوالات شما میباشند. شما میتوانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

دیگر رنگ های پارتیشن وجود دارد که شامل:

 • رنگ طوسی پارتیشن
 • رنگ آبی پارتیشن
 • رنگ صورتی پارتیشن
 • رنگ قرمز پارتیشن
 • رنگ قهوه ای پر رنگ پارتیشن
 • و...

رنگ های نامناسب برای پارتیشن

 1. یکی از رنگ هایی که شما نباید در ادارات از آن استفاده کنید رنگ صورتی یخی است زیرا این رنگ جذابیت چشمی ندارد ولی میتواند با ترکیب رنگ ها دیگر زیبایی داشته باشد.
 2. رنگ خشخاشی که جزو طیف رنگ قرمز است برای مکان های اداری و منزل مناسب نیست و خیلی از افراد این رنگ را استفاده نمیکنند.
 3. سعی کنید از رنگ های روغنی استفاده نکنید زیرا باعث تنش و اضطراب میشود.

رنگ بندی پارتیشن را چگونه انتخاب کنیم؟

رنگ بندی پارتیشن را چگونه انتخاب کنیم؟

 شما برای اینکه بتوانید بهترین رنگ را انتخاب کنید باید نکاتی را بدانید که شامل:

 • همیشه سعی کنید از رنگ های ساده استفاده کنید زیرا این رنگ ها با تمامی دکوراسیون ها خوب است.
 • شما میتوانید در اتاق هایی که تمام سفید است از پارتیشن های چوبی و ام دی اف استفاده کنید.
 • در ادارات دولتی بهتر است از پارتیشن های ام دی اف استفاده شود اما در ادارات خصوصی میتوانید از پارتیشن های آلومینیوم و... استفاده کنید.
 • اگر محل کار شما کاغذ دیواری دارد میتوانید بر اساس رنگ کاغذ دیواری پارتیشن مورد نظر را انتخاب کنید.

البته تمامی این موارد بستگی به نوع دکوراسیون شما دارد شما میتوانید برای خرید پارتیشن با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید